Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Dlaczego warto wybrać naukę języka angielskiego z OWLKids Academy?

Zapisz się już dziś! Zapisz się już dziś!

OWLKids Academy to szkoła języka angielskiego, w której to lekcje odbywają się w dedykowanej interaktywnej aplikacji dostępnej na Tablety / Telefony / PC. Portal Rodzinny BabyGo wyróżnił te zajęcia ponieważ:

 

  • w skład zespołu nauczycielskiego wchodzą najlepsi w Polsce native speakerzy

  • zespół ma wspaniałe podejście do uczniów, z którymi podczas zajęć stara się stworzyć indywidualną więź, dzięki której dziecko otwiera się na przyswajanie nowej wiedzy w efektywny sposób

 

  • zajęcia prowadzone są metodyką polegającą na stopniowym wprowadzeniu ucznia w świat języka angielskiego. Zatem jeśli dziecko nigdy nie uczyło się podczas dodatkowych zajęć językowych – tutaj i tak sobie poradzi!

  • lektorzy podczas lekcji próbnej sprawdzają poziom każdego ucznia, dzięki temu doskonale wiedzą, co będzie najodpowiedniejsze dla twojej pociechy. Indywidualizacja to klucz do sukcesu!

  • materiały wykorzystywane w OWLKids Academy wpływają w motywacyjny sposób na podejście dziecka do nauki. Powodują jego aktywny udział, nie tylko podczas lekcji, ale także w samodzielnym zdobywaniu nowej wiedzy.

 

  • zajęcia trwają 25 minut, jest to optymalny czas do utrzymania wysokiego poziomu skupienia przez dziecko. Pamiętaj, że lekcje są indywidualne!

  • dodatkowo jeśli rodzicom towarzyszy obawa związana z udziałem dziecka w Akademii – mają możliwość wypróbowania Lekcji Próbnej, na której przekonają się o tym, że video-forma nauki języka angielskiego jest najlepszą formą dla jego dziecka!

  • rodzice zawsze mają dostęp do platformy, dzięki czemu mogą obejrzeć lekcję na żywo lub zobaczyć nagrywanie z lekcji dostępne na platformie przez 6 miesięcy – do tego wszystkiego wystarczy jedynie telefon

  • lekcje prowadzone są online więc zaoszczędzony na dojazdach czas możesz wykorzystać w inny sposób

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o OWLKids Academy i zapisać dziecko na zajęcia wejdź na stronę:

 

https://owlkidsacademy.pl/

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.