Wybierz miasto:

Miasto:

Dni Otwarte: Rozmowy o Rodzicielstwie Bliskości i zabawy

2017-09-23 2017-09-23

Zapraszamy na Dni Otwarte do Klubu Multi na Zabłociu

13.00-14.00 Muzykowanie po angielsku organizator POMELO

Nasze warsztaty to godzinne spotkanie dla rodziców wraz z niemowlętami i dziećmi do 6 roku życia, podczas których dowiecie się:

  • dlaczego warto umuzykalniać dziecko i na czym to właściwie polega
  • czym jest talent muzyczny i kto go posiada
  • jaka jest rola rodzica w rozwoju muzycznym dziecka
  • jakie jest najlepsze środowisko do muzycznego rozwoju

A także!? Potańczymy, pośpiewamy i pogramy na instrumentach, czyli poczujemy radość rodzinnego muzykowania! POMELO to program zajęć muzycznych dla rodzin z dziećmi (o-6 lat) prowadzony w języku angielskim w swobodnej, radosnej oraz sprzyjającej rozwojowi dziecka atmosferze. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, taniec, śpiewanie piosenek po angielsku oraz gra na instrumentach muzycznych w mieszanej grupie wiekowej. Zajęcia obejmują również instruowanie rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci w warunkach domowych.

Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona.

Aby zarezerwować miejsce na zajęcia pokazowe wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie:

Zapisy na dzień otwarty: kontakt@klubmulti.pl

W mailu proszę podać ilość osób oraz wiek dzieci i wybrane wydarzenia z dnia otwartego.

14.00 - 14.30 Warsztaty kreatywne - twórcze zabawy plastyczne dla maluchów siedzące - 3 r.ż. prowadzenie Camilla Włodarski, zajęcia regularne wt o 11.00

Odkrywamy nasze zmysły przez malowanie, dotykanie, wąchanie różnych zapachów. Będziemy tworzyć własne, bezpieczne farby - rodzice dostaną przepisy lub będą pomagać w tworzeniu. Będziemy używać materiałów naturalnych klejące, błotniste, kruche: jak piasek, ziemia, drewno, ziarno i wiele różnych materiałów, które będą poznawać i odkrywać nasze maluchy. Dzieci będą zachęcanie do eksploracji i eksperymentowania z materiałami.

Prowadząca kieruje się pedagogiem Arno Stern, który widzi malowanie i eksperymentowanie bez zahamowań w zabawie jako "powrót do swojej prawdziwej natury.

Prowadzenie Camilla Włodarczyk - mama 4ki dzieci; Trener i coach Rodziny, studia Rodzicielstwo Bliskości; kursy z zakresu rozwoju sensorycznego, pedagogiki kreatywności; więcej informacji: http://klubmulti.pl/o-nas_about-us/nasz-zespol_our-team/

14.30-15.00 Spotkanie z Camillą Włodarski terapeutką, ekspertką z zakresu Rodzicielstwa Bliskości, która będzie prowadzić wt o 9.30 spotkania dla rodziców w duchu RB

O rodzicielstwie przy kawie na Zabłociu - Baby Cafe Prowadzenie Camilla Włodarski - mama 4ki dzieci; Trener i coach Rodziny, ukończyła studia z Rodzicielstwa Bliskości we Wiedniu; więcej informacji: http://klubmulti.pl/o-nas_about-us/nasz-zespol_our-team/ Zapraszamy na przedpołudniowe spotkania przy kawie w duchu "Rodzicielstwa Bliskości" w szczególności dla mam dzieci w wieku 0-3 lata ale nie tylko ☺ Dzieci mogą się swobodnie bawić a rodzice mogą porozmawiać o różnych aspektach i wyzwaniach rodzicielstwa. Będziemy dyskutować, wymieniać się doświadczeniami a Camilla chętnie odpowie na pytania rodziców w oparciu o Rodzicielstwo Bliskości. Spotkania we wtorki 9.30-11.00 (bezpośrednio potem zajęcia kreatywne dla dzieci do 3 r.z.) Opłata dla rodzica z dzieckiem 25 zł 1 wejście 1sze zajęcia od 3.10.2017, prosimy o zapisy na mail kontakt@klubmulti.pl; w przypadku zbyt dużej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. Pytania do prowadzącej: office@myhappyfamily.at Prowadzenie Camilla Włodarczyk - mama 4ki dzieci; Trener i coach Rodziny, studia Rodzicielstwo Bliskości; kursy z zakresu rozwoju sensorycznego, pedagogiki kreatywności;

Więcej informacji: http://klubmulti.pl/o-nas_about-us/nasz-zespol_our-team/

15.30-16.30 Księżniczka ze wzgórza Lasoty Czytanie i mini teatrzyk nt. legendy Podgórskiej i warsztaty plastyczne w ramach Dni Podgórza.

Zapraszamy do poznania mało znanej legendy Podgórza o księżniczce ze wzgórza Lasoty. Odbędzie się czytanie legendy o księżniczce z Lasoty z improwizacją teatralną oraz warsztaty plastyczne dla rodzin z dziećmi. Będzie bajkowo i trochę strasznie. Co kryje się murami kościółka św. Benedykta? Teatrzyk i warsztaty będą prowadzone w języku polskim, angielskim z elementami innych języków. Rezerwacja wyłącznie pocztą elektroniczną do 22 września na adres: kontakt@klubmulti.pl.

16.30-17.00 Spotkanie z Dobrawą Branicką terapeutką, ekspertką z zakresu Rodzicielstwa Bliskości, która będzie prowadzić w śr o 18.00 warsztaty dla rodziców.

"Zgrana rodzina" Warsztaty Rodzicielstwa Bliskości prowadzenie Dobrawa Branicka Dobrawa Branicka: terapeutka, polonistka, art. - teatrolożka, stosuje Rodzicielstwo Bliskości w domu i pracy terapeutycznej. Szerszy opis Dobrawa Branicka http://klubmulti.pl/o-nas_about-us/nasz-zespol_our-team/ Warsztaty i konsultacje indywidualne dla twórczych rodziców inspiracje: rodzicielstwo bliskości, Jesper Juul, Rodzicielstwo przez zabawę LJ. Cohen, "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły" A. Faber, E. Mazlish, Wojciech Eichelberger "Jak wychować szczęśliwe dziecko" tematy: budowanie relacji, poczucia własnej wartości, dystansu do problemów i pogodnej atmosfery poza tym to wszystko co was nurtuje :)

Informacje i zapisy 662 840 044 dbranicka@wp.pl Zajęcia w co drugą środę w miesiącu 18.00-19.30 (istnieje możliwość dodatkowego terminu)

Pierwsze warsztaty od 4 i 18 października - zapisy do 2 dni przed zajęciami, decyduje kolejność złoszeń.

Opłata dla rodzica 25 zł 1 wejście Karnet 2 miesięczny - 4 spotkania 80 zł

Bardzo prosimy zapisy na maila z inf o liczbie osób i wieku dzieci: kontakt@klubmulti.pl

Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy baner organizatora:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl