Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Dzień Dziecka w GoJump

2017-06-01 2017-06-01

Aż do 4 czerwca w GoJump czeka na Was wiele atrakcji:

Specjalnie dla dzieciaków GOjump przygotował przez cały tydzień szalone atrakcje: nauka salta, konkursy, gra terenowa z nagrodami, gojumpowe balony i wiele więcej. Co godzinę tuż po rozgrzewce trenerzy będą organizowali zabawy, np. wsady do kosza, walki na piankowe miecze, a do wygrania vouchery do parku oraz słodkości! Wszystkie dzieci będą mogły też wziąć udział w grze terenowej na terenie parku.

W całym parku ukryliśmy zagadki i rebusy. Trzebe będzie je odnaleźć i rozwiązać, a potem popędzieć do Trenera po odbiór nagrody - mówi Katarzyna Kubik, menadżerka GOjump.

GOjump to największe Parki Trampolin w Polsce, z największą liczbą atrakcji, które dzieci po prostu uwielbiają! Rzeczywiście, mały Staś tak podsumował swoje pierwsze kroki w GOjump: - Wow! To wszystko jest bardzo wielkie. Nie wiedziałem, że to będzie takie ogromniaste! Natomiast nieco starszy Tymon komentuje: GOjump to najlepsze miejsce do wszystkiego. Można się wyszaleć i wybawić. Trener Sebastian nauczył mnie robić salto.

Wszystkie zabawy, nauka salta, udział w konkursach będą w cenie biletu. Wystarczy wskoczyć do GOjump, założyć „gojumpetki” (czyli skarpetki antypoślizgowe) i bawić się na całego! Dzieci na pewno będą zadowolone z programu, który przygotowaliśmy. Oczywiście po grach i zabawach zostanie im jeszcze czas, by do woli szaleć w basenie z gąbkami lub skakać na wielką poduchę pneumatyczną.- mówi menadżerka.

Wejście do GOjump - zawsze o pełnych godzinach. Bilety są tańsze, gdy rezerwujemy na www.gojump.pl

DO ZOBACZENIA!

Parki Trampolin GOjump-Mateczny przy ul. Rzemieślniczej 20G oraz Gojump-Centralna przy Centralnej 41A są otwarte 7 dni w tygodniu w godz. 10-22.

Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne - 29 zł, grupowe - 19 zł).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.