Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Dzień Dziecka w Krainie Zabawek

2017-06-03 2017-06-03

Galeria Bronowice zaprasza w sobotę, 3 czerwca wszystkie dzieci wspólnie z rodzicami do skorzystania z mnóstwa atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych gości.

Program dnia:

Fabryka Zabawek 11.00-17.00
Tylko u nas dzieci mogą samodzielnie lub z pomocą animatorów stworzyć jedyną w swoim rodzaju zabawkę. Wystarczy, że odwiedzicie naszą Fabrykę Zabawek, gdzie ze zwykłych rzeczy powstają niezwykłe pluszaki, gigantyczne klocki i wiele innych!

Wielka Wymiana Zabawek 11.00-19.00
Czy Twoje dziecko ma zabawki, które już mu się znudziły lub z których wyrosło? Zróbcie letnie porządki i przynieście niechciane zabawki do naszego punktu Wielkiej Wymiany Zabawek. Każdą zabawkę będzie można wymienić na inną i dać jej nowy dom.

Bezpieczne Wakacje 13.30-14.30
Policjanci w ciekawy i przystępny sposób wprowadza dzieci w tematykę bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dzieci dowiedzą się m.in. jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, nad woda i w górach oraz co zrobić, kiedy zaczepia je ktoś obcy. Zajęcia prowadzone będą w holu Galerii.

Pokaz Wozu Straży Pożarnej 11.00-13.00
Strażacy zagwarantują uczestnikom niezapomniane emocje podczas pokazu profesjonalnego wozu strażackiego z możliwością zwiedzenia go i zrobienia sobie zdjęcia w prawdziwym ubraniu Strażaka. Do aktywnego udziału zachęcamy wszystkie dzieci. Pokaz wozu odbędzie się przed Galerią. W ramach dodatkowych atrakcji każde dziecko będzie mogło spróbować pysznej, kolorowej waty cukrowej i odwiedzić stoisko malowania buziek.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.