Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Filharmonia dla Dzieci Kraków! Gitary Gitary!

26 WRZEŚNIA 11:00, 13:00, 15:00,17:00 26 WRZEŚNIA 11:00, 13:00, 15:00,17:00
Sheraton Grand Krakow Sheraton Grand Krakow
Patron Medialny
BabyGo.pl

 

Te cudowne KONCERTY DLA DZIECI odwiedziło już 30tys widzów !  Tym razem zagrają gitary ELEKTRYCZNE, KLASYCZNE, AKUSTYCZNE, ELEKTRO-KLASYCZNE, gitara BASOWA, oraz: mandolina, ukulele i kontrabas !! Będzie mnóóóstwo cudownej muzyki od hiszpańskiej klasyki po gitarowe przeboje mistrzów Ericka Claptona, Joe Satrianiego a nawet Metaliki. Absolutnie fantastyczna KLASYKA GITARY!

 


Do tego zabawy, wiedza, odkrycia i w zabawie ukryte rozwojowe ćwiczenia !

 

To będzie fantastyczny koncert na mnóóóstwo gitar !! Przyjemność dla Dzieci, Rodziców, rodzinna atmosfera, elegancja i dużo radości !

     

 

 

 

Filharmonia dla Dzieci

    Wprowadza w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki. Zaprzyjaźniamy ze znakomitymi miejscami, najlepszą muzyką, sztuką, architekturą. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, kształtujemy gusta, uczymy obycia, edukujemy i .. świetnie się bawimy!!  Z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie najlepszej sztuki gdy dorosną. Otaczamy Dzieci pięknem muzyki i przestrzeni, dlatego zapraszamy Państwa do Hotelu Bristol w Warszawie, do Sali Balowej Hotelu Sheraton w Krakowie i Grand Hotelu w Sopocie. To miejsca legendarne, cudownie że otwierają swe podwoje dla Dzieci, stając się miejscem ich rozwoju i spotkania ze sztuką.   Filharmonia dla Dzieci to koncerty prezentujące znakomitości muzyczne wielu gatunków od klasyki po standardy muzyki rozrywkowej.
Występują tu znakomici koncertujący na świecie artyści. Można tu rozmawiać z artystami, oglądać instrumenty z bliska i siedzieć na poduszkach. Wszystko jest tu na wyciągnięcie rączek    Koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło już 30tys małych i dużych Słuchaczy! A po koncercie – najpiękniejszy rodzinny spacer - razem nad Wisłę!   

 

   

OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE:

      Przygotujemy je dla wszystkich Dzieci ! Będą w nich zabawy, zagadki, obrazki i wiedza, by można było pooglądać, pomalować i pozgadywać w domu! Książeczki koncertowe pomogą Dzieciom utrwalać odkrytą wiedzę, zainspirują by opowiadać o wrażeniach, odkryciach i o sztuce. Za rok-dwa – będą w tym Mistrzami ! Chcemy także by rozmawiały o tym z Wami – Rodzicami, byście mogli być razem i obserwować ich rozwój. 
     

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI:

 
Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek.
Wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", oraz licznymi medalami i nagrodami za osiągnięcia artystyczne i promocję kultury wysokiej. Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog, o którym dzieci, młodzież i rodzice piszą: "To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora" ; "Jest Pani najlepszą >Panią do muzyki< jaką znam. Dziś sama próbuję dążyć do takiego ideału" , "Pani jest Najlepsza!!!", "To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju".
Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórcą i i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.    

ZAMAWIAJ ŚMIAŁO! 


Bilety wyprzedają się szybko, lecz można zamawiać bez obaw. Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT. W sytuacji konieczności odwołania koncertów- PO PROSTU odsyłamy Wasze wpłaty! 
W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku. Zwykle na 2tyg przed koncertami bilety są wyprzedane, stąd jest wielu chętnych do odkupienia- kogoś ucieszą!  
 grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków :
https://www.facebook.com/groups/183957726315781

 

 

 

 

Projekt powstał z wielkiej miłości do muzyki, dzieci i młodzieży, z chęci umożliwienia im sięgania odważnie po najwyższą kulturę i najlepszą światową sztukę. Pragnienie rozwoju dzieci, kształtowanie indywidualnych gustów, pobudzanie kreatywności, odkrywanie przed dziećmi i rodzicami tajników kultury wysokiej, obywanie z koncertowym savoir-vivre, świetna znajomość sztuki widoczna w anegdotach i opowiastkach, znakomity kontakt z dziećmi i młodzieżą, ale też niezwykła elegancja i radość tych koncertów- przysparzają projektowi tysiące fanów.

 

 

 

kiedy: 26 WRZEŚNIA 2021

adres: Sheraton Grand Krakow

 

więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1000147627403708

https://filharmoniadladzieci.pl

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.