Wybierz miasto:

Miasto:

Halloween z Wiślakami (Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz)

2017-11-04 2017-11-04

Zapraszamy na wyjątkowe popołudnie Halloween w Wiele Kraków

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym w trakcie meczu Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz!

W planie: - przerażający wystrój, - mroczne malowanie twarzy, - upiorne gry i zabawy, - wstrząsający pokaz szermierki, - straszny konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie.

A dodatkowo każde przebrane dziecko otrzyma Wiślacki gadżet!

 

Zabawę zaczynamy o 16:00, a kończymy przed 20:00:)

Sektor Rodzinny cieszy się ogromną popularnością i ma teraz blisko 2000 miejsc! Jest on usytuowany w narożniku stadionu na trybunie F. Dla dzieci planujemy wiele dodatkowych atrakcji.

 

Karnet na sektor rodzinny dla dziecka do 13. roku życia obejmuje 10 spotkań ligowych to tylko 10 zł! Miejsce na pojedynczy mecz dla dziecka do 13. roku życia kosztuje natomiast tylko złotówkę!

Dzieci do 13. roku życia na stadionie Wisły mogą przebywać tylko i wyłącznie z opiekunem. Na sektorze rodzinnym na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci do lat 13, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy.

 

Maluchy do 6. roku życia na wszystkie sektory na stadionie Wisły Kraków mają wstęp bezpłatny. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jedną osobę może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.

 

Bilet wstępu na straaaasznie fajną imprezę Halloween można nabyć w Stefie Kibica oraz w internecie: www.bilety.wisla.krakow.pl.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl