Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Joga dla dzieci

w każdy wtorek o 17: 15 i 18:10 w każdy wtorek o 17: 15 i 18:10
Helili Helili

Zapraszamy na zajęcia jogi dla dzieci w Helili_kraina_wyobrazni w każdy wtorek o 17: 15 i 18:10

 

 

 

Każde zajęcia to nowa przygoda! Zajęcia prowadzi Miś Jogin, a tak naprawdę - Ania, instruktorka jogi dla dzieci i mindfulness, która zabiera dzieci w świat ćwiczeń i relaksu. Joga dla dzieci to nie tylko nauka asan, ale spojrzenie szerzej na aktywność fizyczną i psychiczną jako całość.  

 

Zapisy bezpośrednio w sali zabaw. Koszt zajęć 40 zł/os, w karnecie 35 zł/os. Wiek od 3 lat. Podczas zajęć rodzice mogą przebywać na sali obok, np. zajmując się młodszym rodzeństwem:) lub odpoczywając.

 

 

Helili to sala zabaw dla dzieci, w której nie znajdziecie przypadkowych zabawek. Cała koncepcja jest dobrze przemyślana - osobna sala z przestrzenią interaktywną, osobne pomieszczenie w którym organizowane są urodziny i zajęcia, domki dla dzieci i sekretne schody.  Jest tu kącik z wartościowymi książkami. 

Jest tu dużo drewna, zabawek, dzięki którym ćwiczymy motorykę małą oraz dużą, balansujące deski, a także sklep czy kuchnię do odgrywania ról. Hitem dla moich dzieci są magnetyczne klocki. multimedialna zjeżdżalnia.

 

    

 

Helili kraina wyobraźni

Helili kraina wyobraźni

Adres: Przewóz 16, Kraków WWW: http://www.helili.pl E-mail: kontakt@helili.pl Telefon: 508 336 960

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.