Wybierz miasto:

Karnawałowo-walentynkowe wydarzenia w Nowej Hucie

KULTURALNY KARNAWAŁ I WALENTYNKI W NOWEJ HUCIE

 

 

Jak zabawa - to tylko z kulturą, a jeśli z kulturą - to gdzie, jak nie w Ośrodku Kultury? Czas karnawału to doskonała okazja do szalonych tańców i zabawy przy wspaniałych hitach sprzed lat orazmuzyce współczesnej. Karnawałowych propozycji nie mogło zabraknąć w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.Szykujemyteż liczne zabawy walentynkowe dla małych i większych, bo przecież miłość nie liczy lat, a Walentynki można świętować na różne sposoby.

 

 

Zabawy karnawałowe dla dzieci

Już 9 lutego proponujemymuzyczno-ruchowe zabawy w Klubie Zgody (os. Zgody 1). Animatorzy przygotują warsztaty plastyczne i zajęcia integracyjne, a dla wszystkich chętnych - malowanie twarzy. Nie lada gratkę przygotował dla dzieciaków w wieku 5-12 lat Klub Dukat (ul. Styczna 1), który zabawę karnawałową rozpocznie 15 lutego o  godzinie 18.00, a zakończy dopiero następnego dnia o godz. 9.00. Na Karnawałowe Piżama Party połączone z nocką w Klubie złożą się m.in. gry, zabawy zespołowe, nocny turniej piłkarzyków oraz bitwa na poduszki do pierwszego puchu!

 

17 lutego Klub Pod Kasztanami (ul. Płoszczyny 1) zaprasza rodziców z dziećmi naRodzinną imprezę karnawałową, czyli tańce przy muzyce i zabawy wszelakie. Prowadzący imprezę wodzirej zabierze dzieci w świat balonikowych zwierzątek i kwiatów oraz zaprezentuje niezwykłą sztukę zamykania w bańce.Prawdziwych superbohaterów będzie można spotkać 23 lutego podczas Balu karnawałowego w Klubie Krzesławice (ul. M. Wańkowicza 17). Na wszystkich odważnych czekać tam będzie ścieżka zadań Wyzwania Superbohatera – znajdź swoją moc! Szalona zabawaczeka także w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś (os. Centrum A 6a). O fantastyczną oprawę muzyczną zadba DJ Wake Up. Karnawałowe przebrania Małych i Dużych mile widziane! Piękne, kunsztownie wykonane, kolorowe i błyszczące brokatem – niosą w sobie aurę niezwykłej tajemniczości. Mowa o niezwykłych weneckich maskach karnawałowych, które spróbują samodzielnie wykonać uczestnicy kolejnego spotkania z Zaczarowaną Biblioteką w Klubie Mirage (os. Bohaterów Września 26).

 

Zabawy karnawałowe dla dorosłych

Dorosłym kluby proponują zabawy karnawałowe pełne tańca i dobrej muzyki. 22 lutego w Klubie Dukat (ul. Styczna 1) podczas Karnawałowego utwardzania parkietu wszystkich ogarnie szaleństwo piątkowej nocy i w rytmach lat 70’ i 80’ bawić się będą przy muzyce na żywo. Klub Mirage (os. Bohaterów Września 26) zabierze za to wszystkich chętnych w podróż w czasie. A to za sprawą organizowanego 28 lutego PRL-owskiego balu karnawałowego. Cerata na stołach, goździki w wazonach, historyczne dekoracje stanowić będą idealny wstęp do podróży w czasie. Nie zabraknie muzycznych hitów z minionej epoki. Będzie można poczuć ducha dawnej Nowej Huty.

 

Spotkania walentynkowe dla dzieci

Czy ktoś powiedział, że Walentynki świętuje się tylko 14 lutego? Obchody Święta Zakochanych rozpoczniemy już 12 lutego w Klubie JednośćWalentynkami dla dzieci.W programie imprezy przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy. Nie zabraknie wycinania papierowych serc i przygotowania walentynkowych laurek.Klub Rodziców w Klubie 303 (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza 13 lutegona walentynkowe warsztaty muzyczno-ruchowe,czyli radosne pląsy przy skocznej muzyce z elementami gimnastyki. W ruch pójdą kolorowe chustki animacyjne, woreczki gimnastyczne, instrumenty i bańki mydlane! A w międzyczasie uczestnicy wykonają serduszka walentynkowe.Walentynki na wesołoodbędą się 14 lutego w Klubie Rodziców w Klubie Karino (ul. Truskawkowa 4). Pociechy wraz z rodzicami wezmą udział wzabawach walentynkowych oraz wykonają własnoręczne upominki.

 

Spotkania walentynkowe dla dorosłych

15 lutego Klub Wersalik zaprasza (os. Ogrodowe 15) na alternatywne świętowanie popularnych walentynek. Jeśli szukasz schronienia przed wszechobecnymi czerwonymi serduszkami i chcesz spędzić czas wśród planszówkowych zapaleńców to „zgrane walentynki”Pokochaj planszówkisą właśnie dla Ciebie. Zabierz swoją drugą połówkę na swobodny wieczór pełen przygód. A jeśli jesteś singlem, może to dobra okazja do nawiązania nowych znajomości?

 

                Karnawałowo-walentynkowy czas w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta będzie niezwykle intensywny. Nie zabraknie wspaniałej zabawy, dobrej muzyki, integrujących zabaw, a nawet planszowych rywalizacji. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń znajdują się na www.krakownh.pl.

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":