Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

KONKURS!!! BILETY DO WYGRANIA!!! KONKURS!!!

od 28.06.2019 do 01.07.2019 od 28.06.2019 do 01.07.2019
Tor gokartowy Elikart M Gromadzka 66 30-719 Kraków tel. 535 005 467 email: biuro@elikart.pl Tor gokartowy Elikart M Gromadzka 66 30-719 Kraków tel. 535 005 467 email: biuro@elikart.pl

Zapraszamy Czytelników Portalu Rodzinnego BabyGo do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na Tor gokartowy Elikart M.

 

Zadanie konkursowe: Napisz w komentarzu na naszym profilu FB konkursu (https://www.facebook.com/babygo.portal/), dlaczego to Ty powinnaś/powinieneś wygrać te bilety;

 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy od 28 czerwca do 1 lipca 2019 r.

 

Do wygrania jest 5 biletów!

 

Zapraszamy do zabawy!

 

 

Ważne! Musisz polubić Facebook BabyGo oraz Tor Gokartkowy Elikart M, abyś wziął udział w konkursie:)

 

 1. Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 28 czerwca do 1 lipca 2019
 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.
 5. Dla jednej osoby przysługuje 1 bilet.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

 

Regulamin konkursu portalu BabyGO: „Konkurs do wygrania bilet na Tor gokartowy Elikart M."

 

”.

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs do wygrania bilet

  na Tor gokartowy Elikart M.". (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem Konkurs rozpoczyna się 28 czerwca i trwa do 1 lipca 2019 (włącznie).

 2. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.
 4. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (maks. 1-2 zdania) na temat: Napisz,dlaczego to Ty powinnaś/powinieneś wygrać te bilety. Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 5. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wyłoni i nagrodzi 10 Autorów prawidłowych odpowiedzi.
 6. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
 7. Nagroda będzie do odebrania na Torze gokartowym Elikart M. na hasło konkurs BabyGo.
 8. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.
 9. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.
 10. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.
 11. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl