Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Konkurs literacki dla dzieci i młodzieży „Na tropie Rudego"

Patron Medialny
BabyGo.pl

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie literackim na najciekawsze opowiadanie o przygodach naszego tajemniczego, przegorzalskiego kota!


Opowiadania składające się maksymalnie z  12 tysięcy znaków można przesyłać do  5 czerwca 2020 na adres: zapisy.przegorzaly@dworek.euSzczegóły konkursu:

 

Przychodzi zazwyczaj o dowolnej porze dnia, stukając w okienną szybę. Znika równie niespodziewanie jak się pojawia. Wiadomo o nim niewiele. Nikt nie wie, gdzie mieszka, jak naprawdę ma na imię i dokąd się udaje, gdy znika z pola widzenia. Domyślacie się o kim mowa? Rudy to zielonooki, przegorzalski kot o gęstym i pięknym futrze. Na ogół bywa kapryśny i nie przepada za dziećmi. Jak na prawdziwego kota przystało chadza swoimi ścieżkami, które pozostają nieznane i nieprzetarte. Czasem odwiedza nasz Klub codziennie, innym razem nie zagląda do nas przez długie tygodnie.

 

Gdzie znika Rudy? Czy jest szpiegiem ukradkiem zbiegającym na zwiady z pobliskiego zamkowego wzgórza? Może należy do rabusiów lub miejscowej czarownicy? Dlaczego nie lubi dzieci? Czy to możliwe, że przybył z odległej przeszłości?

 

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc rozwiązać zagadkę od dawna spędzającą  nam sen z powiek, zachęcamy do podążenia tropem Rudego!  


Regulamin

 

 

:  https://przegorzaly.dworek.eu//konkurs-literacki-na-tropie-rudego  Formularz zgłoszeniowy:   https://przegorzaly.dworek.eu/zapisy/3

Nagrody książkowe oraz gadżety. 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl