Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

KONKURS – WYGRAJ AUDIOBOOKA

KOCHANI RODZICE ZAPRASZAMY NA KONKURS, GDZIE DO WYGRANIA JEST AUDIOBOOK Z SERII POŻYCZALSCY

od Wydawnictwa Jung-Off-Ska

 DLA CAŁEJ RODZINY

 

 

Naszą recenzje tych wspaniałych albumów możecie przeczytać <<TUTAJ>>

 

 

Zasady konkursu:

 

  A) POKAŻ JAK BARDZO LUBISZ PORTAL BABYGO POPRZEZ KOMENTARZE I POLUBIENIA ORAZ POKAŻ JAK BARDZO LUBISZ WYDAWNICTWO JUNG- OFF-SKA POPRZEZ KOMENTARZE I POLUBIENIA

 

 

B) BĘDZIE NAM MIŁO JEŚLI ZAPROSISZ DO ZABAWY 5 ZAPRZYJAŹNIONYCH Z TOBĄ RODZICÓW, KTÓRZY RÓWNIEŻ BĘDĄ CHCIAŁY POWALCZYĆ O NAGRODY I UDOSTĘPNISZ POST KONKURSOWY U SIEBIE NA FACEBOOK

 

C) KONKURS PRZEZNACZONY DLA OSÓB, KTÓRE LUBIĄ PORTAL BABYGO ORAZ WYDAWNICTWO JUNG-OFF-SKA

 

 

WYBRANE ZOSTANĄ 4 OSOBY UZYSKUJĄC 1 PŁYCIE: mp3 "Pożyczalscy " oraz  mp3 "Pożyczalscy i wielki świat"

 

 

KONKURS TRWA OD 27 MAJA DO 28 MAJA WŁĄCZNIE!

 

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

 

 

 

Regulamin konkursu portalu BabyGo: „KONKURS – WYGRAJ AUDIOBOOKA ".

 

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „KONKURS – WYGRAJ AUDIOBOOKA  " (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).

 2. Konkurs rozpoczyna się OD 27 MAJA DO 28 MAJA WŁĄCZNIE!

 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.

 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na aktywnym komentowaniu postów na Facebook Portalu Rodzinnego BabyGo , jak i Wydawnictwa Jung-off-ska.

 6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wybieze 4 osoby, które otrzymają audiobooka w formie MP3.

 7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.

 8. Nagroda będzie przesłana do osób wygranych na ich adres domowy.

 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.

 10. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.

 11. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.

 12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.