Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Kot w butach odwiedzi Bonarkę!

Patron Medialny
BabyGo.pl

21 stycznie br. z okazji premiery filmu „Kot w butach: ostatnie życzenie”, centrum handlowe Bonarka organizuje specjalne wydarzenie dla miłośników zawadiackiego mruczka. Centrum odwiedzi tytułowy bohater filmu, który osobiście poprowadzi zajęcia z szermierki dla dzieci i pokaz kociej akrobatyki. To jednak nie koniec atrakcji, przez cały dzień trwać będę konkursy z nagrodami i warsztaty. Wstęp jest bezpłatny.

 

Filmowa postać Kot w butach kradnie serca widzów swoją zuchwałością, poczuciem humoru i zawadiackim spojrzeniem. To jeden z najpopularniejszych bajkowych bohaterów, który na nowo zyskał popularność dzięki serii filmów o przygodach Shreka. Teraz pojawia się w nowej przygodzie „Kot w butach: ostatnie życzenie” i właśnie premiera filmu jest pretekstem do spotkania z głównym bohaterem i stworzenia baśniowych atrakcji dal najmłodszych widzów, takich jak: ogromna kula śnieżna, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie, warsztaty z szermierki i tworzenia kocich zabawek. Na dzieci czekają też liczne konkursy i słodkości.

 

- Prawdziwe emocje wywoła z pewnością pokaz szermierki i kociej akrobatyki. Dzieci, które lubią kreatywne zabawy będą miały okazję, by samodzielnie stworzyć zabawki dla kota. Małych łasuchów zainteresuje też zapewne specjalne stoisko, gdzie można będzie skosztować gorącej czekolady oraz pieczonych na miejscu ciasteczek. Dodatkowo, co godzinę począwszy od 11.45 będziemy organizować konkursy z nagrodami. Ostatni konkurs zaplanowaliśmy na godzinę 17.45 – zaprasza na sobotnie atrakcje Katarzyna Kasprzak, marketing manager CH Bonarka.

 

Harmonogram sobotnich atrakcji:

 

  • Spotkanie z Kotem w butach: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30.
  • Kocia akrobatyka: 12:00, 14:00, 16:00.
  • Warsztaty z szermierki dla dzieci: 13:00, 15:00, 17:00.
  • Konkursy z nagrodami: 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 15:45, 16:45, 17:45

 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie CH Bonarka: https://www.bonarkacitycenter.pl/kotwbutach

 

 

 

***

 

Bonarka to wielofunkcyjne centrum handlowe, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m² powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Właścicielem Bonarki jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą Apsys Polska S.A. Więcej na https://www.bonarkacitycenter.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl