Wybierz miasto:

Miasto:

Kraków ŁAŁ na KIERMASHu zapraszamy na targi!

2017-12-16 2017-12-16

Już 16 i 17 grudnia w znanej wszystkim przestrzeni Hotel Forum Kraków po raz XII odbędzie się Kiermash, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i designu użytkowego.

Co można robić ciekawego w najbliższy weekend? Przyjść na Krakowskie targi Łał:)

To wyjątkowa edycja, podczas której kupicie nie tylko ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Na Kiermashu nie zabraknie oryginalnych GWIAZDKOWYCH PREZENTÓW. Bo przecież Święta tuż, tuż... Kraków ŁAŁ do tej pory jako samodzielne targi dziecięce ponownie zagoszczą na KIERMASHu. Wspólna edycja targów przyniesie to, co już Wam znane - w jednym miejscu najlepsze polskie marki dziecięce. Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Dzieciom zapewniamy dobrą zabawę na bezpłatnych warsztatach, które będą odbywać się przez cały weekend.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wszystkie atrakcje dla dzieci również są wolne od opłat.

 

To jeszcze nie koniec niespodzianek. W Hotelu FORUM Kiermash połączy siły z Art & Food Bazar, czyli z cykliczną imprezą "skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów". Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na grudzień...

"Już nie możemy doczekać się zimowej edycji Kiermashu. Obiecujemy Wam naprawdę magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Nasi wystawcy jak zwykle pokażą ubrania stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają modę i stawiają na najwyższą jakość tkanin i wykonania. Pamiętajcie, podczas grudniowej edycji nie tylko wybierzecie garderobę i gadżety dla siebie. Będzie to świetna okazja, by kupić oryginalne prezenty pod choinkę dla bliskich i przyjaciół. Również warta uwagi będzie strefa gastro stworzona z Art & Food Bazar. Tam także nie zabraknie świątecznych niespodzianek." - mówią organizatorzy targów, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Książki są zawsze doskonałym pomysłem, na co dzień i... na Święta. Wielką nowością podczas XII edycji Kiermashu będzie Strefa Wolnego Czytania, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety światowych jak i polskich marek. Mamy ambicję stworzyć naprawdę niezwykła przestrzeń, przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Wydarzenie na FB > https://www.facebook.com/events/164991547424299/

 

16 grudnia 2017 godz. 11:00 - 20:00 17 grudnia 2017 godz. 11:00 - 19:00 Hotel Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

WSTĘP WOLNY

www.krakow-lal.pl www.fb.com/KrakowLAL www.instagram.com/krakowlal

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl