Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kurs angielskiego idealny dla najmłodszych dzieci

Wszyscy dobrze wiemy, jak dzieci kochają ruch, muzykę i maskotki. Na tym właśnie bazują lekcje języka angielskiego w Englishbox, w formie krótkich, 20 minutowych filmików.

 

Kursy w Englishbox dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, czyli okresu, kiedy szybkość przyswajania języka obcego jest wprost zadziwiająca. Dodatkowo, stosowana podczas kursu metoda Total Physical Response czyli nauka oparta na ruchu oraz reagowaniu całym ciałem na usłyszane zwroty, wyjątkowo sprzyja zapamiętywaniu słownictwa.

Również wprowadzanie przez lektora nowych słówek i dialogów, jest przedstawiane w atrakcyjny dla najmłodszych dzieci sposób, a mianowicie za pomocą kolorowych pacynek.

 

 

Śpiewanie w języku angielskim, to także jedna z form nauki z jaką spotkacie się w trakcie kursu . Przychodzi ono dzieciom z dużą łatwością, ponieważ Englishbox wybiera takie piosenki, które maluchy lubią najbardziej.

 

Bardzo ważny w trakcie nauki języków jest system regularnych powtórek i utrwalania materiału, dlatego w ramach jednego sezonu, kolejne lekcje zawierają regularne powtórki wprowadzonego słownictwa i struktur językowych.

 

 

Takie lekcje prowadzone formie filmików dają możliwość ponownego odtwarzania kursu przez pół roku od momentu zakupu, dzięki czemu w dowolnym momencie możemy wrócić do danej lekcji.

 

Chcecie zobaczyć jak wygląda taka lekcja? Koniecznie musicie obejrzeć  poniższy filmik:

 

 

Natomiast, aby wziąć udział w lekcji pokazowej, wystarczy wejść na stronę Englishbox  i zapisać się na Newsletter.

 

 

A więcej informacji o kursach i ich tematyce znajdziecie na:

http://www.englishbox-kids.com/

 

 

 

Englishbox

ENGLISHBOX

 

WWW: http://www.englishbox-kids.com/

E-mail: biuro@cafeenglish.pl

Telefon: 501 105 613

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.