Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kursy dla dzieci w ProfiLingua

Każdy rodzic wie, że dobra znajomość języka obcego jest jedną z kluczowych umiejętności w dzisiejszych czasach. Jak wybrać odpowiednią ofertę spośród szkół, które oferują kursy dla najmłodszych?

 

Oczywiście, najlepiej zdecydować się na opcję, która pomoże dziecku nie tylko rozwinąć język, ale również nabyć umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w życiu.

 

Takie kursy znajdziesz w ofercie szkół ProfiLingua.

 

 

Kursy Disney English:

 

przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat, łączące naukę angielskiego z zabawą, grami i ruchem. Przyjazna atmosfera, tablica interaktywna i ulubieni bohaterowie Disneya pomagają dzieciom zanurzyć się z przyjemnością w świat języka angielskiego. Dzieci uczą się mówić po angielsku, rozwijając przy okazji umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

 

 

Kursy PROFISMILE:

 

zaprojektowane dla dzieci w wieku 8-13 lat kursy z języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski) prowadzone w oparciu o  autorską metodę SMILE. Dzieci używają języka obcego ćwicząc umiejętności przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki angażującym pracom w  grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁTNE LEKCJE PRÓBNE TUTAJ:)

 

 

 

 

Kursy językowe dla dzieci w szkołach ProfiLingua to coś więcej niż nauka języka. To wsparcie w rozwoju niezbędnych umiejętności przydatnych na każdym etapie życia.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.