Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kursy wakacyjne z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

od 1 lipca do 23 sierpnia od 1 lipca do 23 sierpnia
Patron Medialny
BabyGo.pl

Zaproszenie

na kursy wakacyjne z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

 

 

Weź udział w 2-tygodniowym kursie bezpłatnie i zapoznaj się z metodą Disney English!

 

Zaproszenie ważne przy zapisie na 2-tygodniowy kurs języka angielskiego w szkołach PROFI-LINGUA objętych promocją w Krakowie od dnia 01.07.2019 r. do 23.08.2019 r.

 

Więcej informacji w Regulaminie „Wakacje z Profi-Lingua” dostępnym w placówce.  

 

 

Gdzie odbywają się zajęcia?

 

 

   Kraków

  1. Podwale 6 tel. 12-426-16-01
  2. Lubostroń 15 tel. 726 410 087

 

W jakich terminach możesz zapisać dziecko?

 

 

1-12 lipca


Angielski dla dzieci 4-5 lat    Pn/Sr/Pi 17:00
Angielski dla dzieci 6-8 lat    Pn/Sr/Pi 16:00
Angielski dla dzieci 9-11 lat   Pn/Sr/Pi 15:00
Angielski dla dzieci 11-14      Pn/Sr/Pi 14:00


15-26 lipca


Angielski dla dzieci 4-5 lat    Pn/Sr/Pi 16:00
Angielski dla dzieci 6-8 lat    Pn/Sr/Pi 17:00
Angielski dla dzieci 9-11 lat   Pn/Pi 15:00

 

 

 

Disney English bawi i uczyjęzyka angielskiego – doceniony na świecie kurs językowy dla dzieci dostępny w ProfiLingua

 

Nauczanie najmłodszych wymaga od lektorów języków obcych indywidualnego podejścia i angażujących aktywności, by dzieci mogły nauczyć sięswobodnej komunikacji w nowym języku. Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie i za sprawą ProfiLingua ta innowacyjna metoda nauczania dotarła również do Polski. Nowoczesne zajęcia językowe łączą naukę z zabawą, ruchem i tańcem oraz zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej. A to wszystko w magicznej oprawie ulubionych opowieści Disney’a!

ProfiLingua jest największym w Europie licencjobiorcą stworzonego przez specjalistów kursu Disney English, który umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych filmów Disney’a. Kadra wyspecjalizowana w nauczaniu najmłodszych w trakcie zajęć wykorzystuje tablice interaktywne i bajecznie kolorowe materiały, by wzbudzić jak największe zaangażowanie pośród małych kursantów. Wyposażenie i aranżacja specjalnych sal pozwala dzieciom poczuć się bezpiecznie i pewnie w otoczeniu dobrze znanych bohaterów z produkcji Disneya. Natomiast małe grupy (maksymalnie osiem osób), regularne raporty i stały kontakt z lektorem zapewniają indywidualne podejście i maksymalną skuteczność kursu. Dodatkowe wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych w wersji angielskiej i polskiej umożliwia rodzicom wspólną pracę z dzieckiem w domu i uczestniczenie w procesie nauczania.

Metoda Disney English bazuje na ISA (ImmersionStorytellingApproach) i polega na zaangażowaniu słuchaczy w opowieści poprzez różnorodne, stymulujące aktywności i interaktywne elementy zajęć. Warsztaty grupowe wsparte muzyką rozwijają umiejętności interpersonalne, a zastosowanie nowoczesnej technologii urozmaica i angażuje dzieci, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów w nauczaniu języka angielskiego.

Każdy kursant Disney English w cenie kursu otrzymuje dodatkowe pomoce naukowe: podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe oraz materiały audio, by utrwalać w domu umiejętności nabyte podczas lekcji. Karty pracy, paszport i certyfikat, to elementy motywacyjne, które podkreślają wszystkie osiągnięcia młodych miłośników Disney’a. Kursy odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, a długość i systematyczność lekcji można dopasować do dwóch opcji optymalnie dostosowanych do potrzeb i poziomu zaawansowania uczniów.Przed podjęciem decyzji szkoła oferuje zainteresowanym dzieciom i rodzicom bezpłatną lekcję próbną.

 

Więcej informacji o kursie dostępnym w szkole językowej ProfiLingua:KURS DISNEY ENGLISH

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl