Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mała Lingua - angielski dla dzieci i nastolatków

Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia - Grupy 4-8 osobowe

Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania się

 

Co wyróżnia naukę języków dla dzieci Mała Lingua?

 

  1. Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell
  2. Rozwijanie pełnozdaniowych wypowiedzi i umiejętności komunikacji
  3. Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca), rozwinięcie umiejętności „small talk”
  4. Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć
  5. Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB

 

 

 

Wyjątkowa metoda

 

Metoda MAŁA LINGUA została wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności tytułem Miejsca Odkrywania Talentów, co oznacza, że przyczyniamy się do rozwoju i wspierania uzdolnień wśród dzieci i młodzieży.

 

W INFINITY ODKRYWAMY TALENTY NASZYCH UCZNIÓW!

 

Wszystkie nasza szkoła świadomie i aktywnie uczestniczy w procesie rozwijania talentów wśród swoich uczniów, wykorzystując w tym celu naszą koncepcję nauczania projektowego. Podczas realizacji naszych zajęć językowych, kierujemy się teorią Inteligencji Wielorakich wg. H. Gardnera, tworząc dla naszych uczniów przestrzeń do rozwijania ich indywidualnych talentów

 

Projekty

 

Nasz całoroczny projekt dydaktyczny: „INFINITY DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer”, to wyraz naszych założeń w metodzie: nasi Uczniowie dają wyraz swoim umiejętnościom językowym oraz wyraz swoim talentom, dostając role w przygotowaniu i wystawieniu przedstawienia w zależności od swoich mocnych stron i indywidualnych uzdolnień.

 

Nastolatkowie

 

W grupie wiekowej 10-12 lat EARLY TEENS i LINGUA TEENS SPACE baśniowy motyw rodziny Blabbersów zastąpiliśmy motywem SPACE, który zapewni Uczniom autonomię w procesie opanowywania języka, czyli możliwość wpływania we współpracy z Lektorem na formę i kontekst zajęć oraz umożliwi wzięcie pod uwagę jego potrzeb i zainteresowań na zajęciach językowych.

 

 

Rezultaty

 

 

Dzieci, które rozpoczynały naukę u nas mając kiepskie oceny w szkole, w ciągu semestru potrafiły wybić się na prymusów z angielskiego. W wielu dzieciach zidentyfikowaliśmy prawdziwe talenty językowe - teraz odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach.

 

 

 

 

Mała Lingua

  ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków   https://www.infinity.edu.pl/   info@infinity.edu.pl   537 017 211

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.