Wybierz miasto:

Miasto:

Mamaville Targi Kraków vol.6

12.03.2022 godz.10:00 - 17:00 12.03.2022 godz.10:00 - 17:00
Hala Cracovia Hala Cracovia
Patron Medialny
BabyGo.pl

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka
Hala 100-lecia Cracovia
12.03.2023 godz. 10:00 - 17:00
WSTĘP BEZPŁATNY

 

 

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa. 

Wracamy do Krakowa w marcu i chcemy ponownie stworzyć mamavillowe miasteczko, gdzie dzieci i rodzice nie będą się nudzić.

Dlatego będzie to wydarzenie wyjątkowe i pełne nowych atrakcji i zajęć dla dzieci oraz warsztatów i wykładów dla rodziców. 

 

Wydarzenie skierowane jest również do kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców. 

 

 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ 
http://bit.ly/rejestracjawystawcy

 

 

Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.


Targi Mamaville organizowane są już ponad 7 lat w 7 polskich miastach i w 2022 roku zamierzamy także rozwijać się dalej. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia. Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.


Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach. Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców  

 

Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.   Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców  

 

 STREFA EDUKACYJNA

 

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.


Wykłady są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!!!


więcej szczegółów zostanie opublikowanych we wrześniu

 

 

 STREFA ZAKUPÓW

 

 

    Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.


Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.  

 

 

Targi Mamaville to przede wszystkim:

 
Ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.


Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.  


Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.


- Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.    

 

 

 STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA

 
Hala Cracovia to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:  

 


-  parking na 500 miejsc
-  duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
-  przestronna strefa dla mamy i dziecka
-  atrakcyjna strefa relaksu  

 

 

 

 

Więcej na www.targi.mamaville.pl

 

  

 

 

Dla wystawców:
Formularz rejestracji >> http://bit.ly/rejestracjawystawcy  

 

 

KONTAKT : organizacja@mamaville.pl
Więcej na www.targi.mamaville.pl    

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl