Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Nabór uczniów do Konserwatorium Tańca i Szkoły Baletowej w Krakowie

Konserwatorium Tańca przy ul. Św. Filipa 25. Konserwatorium Tańca przy ul. Św. Filipa 25.
Patron Medialny
BabyGo.pl

Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca „Konserwatorium Tańca” im. Anny Hełbickiej w Krakowie ogłasza nabór uczniów do grup i klas baletowych. Szkoła jest wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych prowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Szkoła realizuje kształcenie w ramach:

  • Sześcioletniego Cyklu Nauczania dla dzieci w wieku 3-9 lat:

Grupy Baletowe są organizowane według rocznika uczestnika, a egzamin wstępny nie jest wymagany - nabór odbywa się na podstawie konsultacji z pedagogiem prowadzącym oraz Dyrekcją. W ramach sześcioletniego cyklu nauczania uczniowie otrzymują corocznie świadectwa szkolne, a na zakończenie świadectwo ukończenia pionu sześcioletniego.

 

  • Dziewięcioletniego Cyklu Nauczania dla dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat

Nabór do profesjonalnego cyklu dziewięcioletniego odbywa się poprzez egzamin wstępny, dostosowany do wieku, doświadczenia i poziomu kandydata. Uczniowie dziewięcioletniego cyklu kształcenia corocznie otrzymują świadectwa szkolne, natomiast absolwenci otrzymują dyplomy ukończenia szkoły, nadające tytuł zawodowy: tancerz.

 

Dzięki zaangażowaniu najlepszych pedagogów i zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania wyróżnia nas profesjonalny poziom kształcenia.

 

Uczennice Konserwatorium Tańca regularnie uczestniczą w krajowych i zagranicznych konkursach baletowych, zdobywając wysokie miejsca na podiach, a także przyjmowane są do programów nauczania najbardziej prestiżowych szkół baletowych na świecie, takich jak: École de danse de l'Opéra national de ParisRoyal Ballet School w Londynie czy School of American Ballet w Nowym Jorku.

 

W Konserwatorium Tańca panuje ciepła i pozytywna atmosfera. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego ucznia, a poza głównym programem realizujemy także zajęcia pozaszkolne i warsztaty ze sławnymi pedagogami tańca, obozy letnie i zimowe, wspólne wyjścia do teatrów i muzeów, a także lekcje otwarte dla rodziców, a we współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami kultury liczne występy i profesjonalne spektakle baletowe z udziałem naszych uczniów.

 

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godz. 10:00-16:30 w NSST „Konserwatorium Tańca” przy ul. Św. Filipa 25.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do programów Konserwatorium Tańca serdecznie zapraszamy do kontaktu z sekretariatem Szkoły pod numerami: 12-345-41-51 lub 722-221-616 lub na maila: info@mfta.org.pl

www.kt.edu.pl

facebook.com/MFTAKT

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl