Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Nadchodzi Farmageddon! Wygraj kosmiczne nagrody w Cinema City!

Już 8 listopada na ekranach kin młodzi widzowie będą mogli obejrzeć najnowszy film z ulubionym barankiem – „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Z tej okazji na oficjalnym profilu Cinema City, na Facebooku, na wszystkich fanów czeka konkurs, w którym do wygrania są, m.in. odlotowe vouchery do FlySpotu! Konkurs startuje już 1 listopada i trwa tylko do 8 listopada. Spiesz się i wejdź koniecznie na www.facebook.com/CinemaCityPoland.

 

W najnowszym filmie przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę? Pomóż mu w tym!

Zasady konkursu są proste. Wystarczy wejść na Facebook’a Cinema City i odpo-wiedzieć na pytanie: Nadchodzi prawdziwy Farmageddon! Cywilizacji zagraża tajna organizacja, którą musisz powstrzymać podstępem razem z barankiem Shaunem! Zbierz ekipę złożoną z 5 filmowych bohaterów, nazwij ją i krótko wyjaśnij, jaki będzie Wasz plan na uratowanie świata.

Cinema City nagrodzi 10 najbardziej kreatywnych zgłoszeń. Konkurs trwa od 1 do 8 listopada do 11:59. Do wygrania są niesamowite nagrody w postaci 5 pojedynczych voucherów do FlySpotu. Każdy voucher zawiera w sobie szkolenie wstępne, wyposażenie w niezbędny sprzęt do lotu oraz opiekę instruktora w trakcie całego pobytu we Flyspocie. Zwycięzcy będą mogli odbyć 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z których każdy jest odpowiednikiem 2 tradycyjnych skoków spadochronowych               z wysokości 4000 metrów. Poza tym, otrzymają pamiątkowy film oraz certyfikat. Z vouchera mogą skorzystać osoby od 3 do 18 roku życia. Dodatkowymi nagrodami w konkursie są też unikatowe, filmowe gadżety, takie jak: maskotki, piórniki czy DVD z pierwszą częścią filmu o baranku!

Nie czekaj i podejmij wyzwanie jak najszybciej! Masz tylko 8 dni! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

 

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 34 kina. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX®, 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos® oraz salę ScreenX. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl