Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Nauka języka angielskiego online – tylko z OwlKids Academy!

Zapisz się już dziś! Zapisz się już dziś!

Czy Twoje dziecko spędza dużo czasu przed komputerem? A może by tak połączyć przyjemne z pożytecznym?

 

Mamy dla Was świetną propozycję zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych. Sami sprawdziliśmy jak to działa i jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

 

O czym mowa? OWLKIDS Academy to szkoła nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. Lekcje odbywają się z native speakerami w dedykowanej interaktywnej platformie dostępnej na Tablety / Telefony / PC

 

 

Dla Owlkids Academy ważne jest, by uczniowie przełamali w sobie strach przed mówieniem w obcym języku. Ta szkoła doskonale wie, że najlepszym sposobem na to jest nauka przez zabawę oraz stworzenie naszym pociechom komfortowych warunków do nauki poprzez ograniczenie ilości osób w grupie do minimum, czyli lekcji 1na1. Dziecko, które nie ma się przed kim wstydzić będzie łatwiej wchodziło w dyskusję z nauczycielem, a tym samym szybciej przyswoi przerabiany materiał. Nauczyciele to przyjazne i otwarte osoby, które biegle posługują się językiem angielskim i pochodzą z krajów anglojęzycznych. Każdy z nich posiada certyfikat TESOL oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi.

 

Największe zalety:

 

Lekcje na żywo

Zaoszczędzony na dojazdach czas możesz wykorzystać w inny sposób! Pomyśl o swoim czasie jak o inwestycji, a Twoje dziecko też Ci podziękuje!

 

Indywidualne podejście do ucznia

Najważniejsza jest właściwa atmosfera, która w największym stopniu wpływa na przyswajalność wiedzy.

 

Interaktywne materiały do nauki

O nudzie podczas nauki w OwlKids Academy nie może być mowy! Interakcyjność nauczania pobudzi każde dziecko do aktywnego udziału w zajęciach!

 

 

 

W skład zespołu nauczycielskiego wchodzą najlepsi w Polsce native speakerzy. Cały team ma wspaniałe podejście do najmłodszych uczniów, z którymi podczas zajęć starają się stworzyć indywidualną więź, dzięki której dziecko otwiera się na przyswajanie nowej wiedzy w efektywny sposób.

 

Jest jeszcze dodatkowa niespodzianka – darmowa lekcja próbna! Jeśli chcesz otrzymać klucz, który  otworzy twojemu dziecku drzwi do magicznego  świata języka angielskiego wejdź na stronę:

 

https://owlkidsacademy.pl/oferta/

 

Z całego serca polecamy!

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.