Wybierz miasto:

Miasto:

NOWE WARSZTATY dla dzieci w Krakowie!

NOWE WARSZTATY dla dzieci w Krakowie! Jedyne w Krakowie i Małopolsce warsztaty dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli, które bawiąc, uczą i rozwijają dzieci.

 

Ktoś by pomyślał: Klocki, jak to klocki, może i zajmują czas dzieciom, ale czy są atrakcyjne w dzisiejszych czasach? Otóż kochani TAK! Sprawdziliśmy w ciągu ostatnich 6 miesięcy, że odpowiednio zaplanowany warsztat, właściwie dobrane narzędzia, potrafią CUDA.

 

Nasz Zespół specjalnie przeszkolonych animatorów, przeprowadził wyjątkowo ważne dla nas badanie z różnymi grupami dzieci w wieku od 3-14 lat.  W badaniu wzięło udział blisko 100 dzieci, a dotyczyło kwestii : jaki wpływ dydaktyczny i wychowawczy na rozwój dzieci mają warsztaty z prostymi, drewnianymi klockami?

 

Według znanego Psychologa Davida Levis’a: „ Dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione, z pełną możliwością rozwoju we wszystkich kierunkach, potencjalną wybitną inteligencją i zadatkami na rozwijanie wielkiej twórczości oraz dużym talentem społecznym. Trzeba stworzyć mu możliwość ich maksymalnego rozwoju”

 

 

 

OTO jakie wyniki przyniosło nasze badanie. Otóż budowanie z klocków pozwala na trening uchwytu dłoni, a ćwiczenie sprawności ruchowej u dzieci jest bardzo ważne. Małe prostokątne kształty, z łatwością dopasowują się do małej rączki, a przestrzenne, gigantyczne budowle wymagają od dziecka ciągłego ruchu.  Dodatkowo klocki, z którymi pracujemy sprzyjają rozwojowi umiejętności cierpliwości i koncentracji od najmłodszych lat. Inspirujemy dzieci do samodzielnego myślenia przez konstruowanie naprawdę wyjątkowych projektów. Gotowe budowle cieszą oko. Każdy warsztat jest przy okazji pewną historią, podróżą, przygodą, podczas której dzieci poznają kulturę, zwyczaje, czasem nawet smaki. Podczas warsztatów więc rozwijamy niemal wszystkie zmysły. Jest to bardzo przyjemna forma edukacji i spędzania wolnego czasu.

 

Oferujemy również warsztaty kulinarne, doświadczenia i eksperymenty chemiczne, a także aktywne, jak animal flow lub football baby połączone z seansem w https://www.facebook.com/grota.zielonki , czyli naszej siedzibie przy ul. Wyjazdowej 1a w Zielonkach.

 

 

 

Relacje i opinie z naszych warsztatów można zobaczyć poniżej :

 

https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci

 

https://www.instagram.com/warsztatolandia/

 

 

 

Szczegóły dotyczące rezerwacji konkretnych terminów można ustalić w naszym biurze:

 

 

Warsztatolandia / Dreamlandia

503191040

kontakt.dreamlandia@gmail.com

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl