Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Akcja Lato 2021 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

28 czerwca 28 czerwca
Kraków, Nowa Huta Kraków, Nowa Huta

47 turnusów - właśnie tyle pełnych rozmaitych atrakcji tygodni, zaplanowały w tym roku podczas Akcji Lato łącznie Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Gdyby turnusy się nie nakładały, wakacje trwały by prawie rok - ciekawa perspektywa, prawda? Na to niestety nie możemy sobie jednak pozwolić, bo szkoła i nauka też są ważne, dlatego Kluby startują z Akcją Lato 28 czerwca, a kończą 27 sierpnia.

 

W ciągu tych dwóch miesięcy Kluby zaplanowały bardzo ciekawy program wydarzeń. Przestrzenie klubowe wypełni twórcza atmosfera - staną się sceną teatralną, malarskim plenerem, planem filmowym, cyrkowym namiotem i małą manufakturą. Razem z Klubami dzieci odkryją na nowo Kraków i jego okolice, a nawet najdalsze zakątki świata. Wezmą udział w rozwijających warsztatach naukowych - biologia, chemia, fizyka, informatyka i robotyka, podane w taki sposób nie przysporzą Im żadnych problemów. Najlepsze wakacje to aktywne wakacje, dlatego w programach nie może zabraknąć także zabaw ruchowych, sportowych rywalizacji, jogi, spacerów, tańca czy zumby. Nikt nie będzie się nudził. Będzie aktywnie, twórczo i kreatywnie. 

 

Aby wziąć udział należy zapoznaj się z programem Akcji Lato w wybranym Klubie dostępnym na www.krakownh.pl oraz dokonać rezerwacji miejsca w wybranym Klubie. Liczba miejsc mocno ograniczona! Po otrzymaniu od Klubu potwierdzenie rezerwacji miejsca, wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Klubu.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.