Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

„Podwórka żyją Wyspiańskim!” - spektakl plenerowy

20 czerwca 2021 r. 20 czerwca 2021 r.
Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15) Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15)

Plenerowy spektakl oparty na tekstach Stanisława Wyspiańskiego z muzyką na żywo, to propozycja Klubu Wersalik na wspólne świętowanie jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Pragnąć integrować mieszkańców os. Ogrodowego i pobliskich bloków, Wersalik zaprasza do wyjścia na pole, rozmowy z sąsiadami, lepszego poznania się. Ciągle jeszcze, mieszkając ze sobą drzwi w drzwi, blok w blok często tak mało wiemy o sobie nawzajem. Tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli opuścić mieszkania, Klub Wersalik zaprasza, aby uchylić okno, przyszykować sobie przy nim wygodne miejsce i stamtąd podziwiać prezentowany spektakl. Bo oprócz spotkania z drugim człowiekiem, to właśnie spotkanie ze sztuką będzie esencją tego wydarzenia.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp bezpłatny.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.