Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Bajka muzyczna “Jaś i Małgosia”

12 grudnia 2021 r. 12 grudnia 2021 r.
Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Grudzień, a my dalej na scenie! Jeżeli jeszcze nie załapaliście się na przedstawienie “Jaś i Małgosia”, to wciąż macie szansę. Zapraszamy do Klubu Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Zakole 31) na spektakl teatralny, który przygotowywaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i okazuje się, że nie tacy z nas ostatni aktorzy - nasza młoda, wymagająca widownia za każdym razem biła brawo. Ale jeżeli nam nie wierzycie - przekonajcie się sami!

 

Któż z nas nie zna przygód dwójki rodzeństwa Jasia i Małgosi mieszkających w ubogiej chatce drwala na skraju lasu? Jeżeli chcecie odświeżyć sobie opisywaną w bajce historię i zawarte w niej piękne wartości - zapraszamy Was na bajkę muzyczną, którą przygotowywaliśmy w pocie czoła, ale za to z nieukrywaną radością!

 

Przepięknie skonstruowana fabuła bajki braci Grimm bawi i zachwyca od wielu lat. W postaci zagubionej Małgosi, opiekuńczego Jasia, gapowatych Jeży, ruchliwych Wiewiórek czy nieco zawadiackiego Zająca może odnaleźć się każdy - niezależnie od wieku. W bajce pojawia się także Baba Jaga z zamiarem utuczenia Jasia i upieczenia w piecu oraz jej pomocnik - przebiegły Kocur. Jednak pomimo chwil grozy (których u braci Grimm nigdy nie brakuje), bajka porusza wiele ważnych i ponadczasowych problemów: samotności, posłuszeństwa, łakomstwa, ale także potrzeby przyjaźni. Mottem bajki jest podsumowujące ją zdanie: "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie".

 

W żywiołowej, pełnej zwrotów akcji, barwnej i rozśpiewanej bajce wystąpi Zespół Pracowników Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Kurtyna w górę!

 

Wstęp:  20,00 zł (Bilety dostępne w Klubie Zakole)

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.