Wybierz miasto:

Miasto:

Spektakl dla dzieci "Baśnie Braci Grimm. Odsłona III"

14 kwietnia 14 kwietnia
Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50 Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50

W każdą niedzielę o g. 12.00 Teatr KTO zaprasza najmłodszych widzów do udziału w teatralnym cyklu „KTO ZOSTAWIA ŚLADY?”. Na scenie Teatru KTO pojawią się najciekawsze spektakle z całej Polski tworzone z myślą o dzieciach. Organizatorzy chcą traktować młodego widza serio i bez taryfy ulgowej. Do każdego spektaklu zostanie przeprowadzony specjalny warsztat twórczy o g. 13.15, do udziału, w którym zaproszeni są wszyscy chcący rozwijać swoją kreatywność.

W niedzielę (14.04), o godzinie 12.00 dla naszych najmłodszych widzów wystąpi jedyny i niepowtarzalny Pjoter oraz jego Dźwiękomat, w spektaklu „Baśnie Braci Grimm. Odsłona III”.

Czy pamiętacie czas sprzed tabletów, telefonów, komputerów? Czas książek czytanych wieczorem do poduszki, kiedy głos mamy, taty, babci stwarzał całe światy… baśniowe, kolorowe, czasem może nawet odrobinę straszne. Czas olbrzymów, Calineczek, wędrownych zawadiaków i powracającego pytania „I co? Co było dalej?”.
 A gdyby tak spróbować w Małych Ludziach na nowo zaszczepić tę fascynację opowieściami? Gdyby pozbierać wykradzioną z książek magię i podać ją na scenie — skupioną, zaczarowaną, odrobinę szaloną — tworzoną tu i teraz, wzbogaconą o odrobinę teatralnej tajemnicy i powstające na ich oczach szalone dźwięki i melodie. 
Takie… Czytanie 2.0.  
A czytał, grał, śpiewał i wydawał najdziwniejsze dźwięki będzie Pjoter i jego – mieniący się setką lampek i wijący tuzinem tajemniczych kabli – Dźwiękomat. 

 

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty twórcze, które poprowadzi edukatorka Anna Kwiatkowska.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl