Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Otwarcie Groty Solnej i Tężni Solankowej w Zielonkach

Marzysz o miejscu, w którym troska o zdrowie, relaks i dobra zabawa łączą się? Oto jesteśmy ! Czy takie połączenie naprawdę jest możliwe? U nas tak!

Witaj w Dreamlandii. Od kilku lat  z sukcesem tworzymy  niezapomniane wydarzenia w przedszkolach, szkołach czy w plenerze. Przyszedł czas na nasze miejsce! W samym sercu Zielonek powstała Warsztatolandia- miejsce w którym zorganizujemy dla Ciebie i Twojego dziecka kreatywne warsztaty, spotkania czy urodziny. Jest to o tyle wyjątkowa przestrzeń bo połączona z grotą solną. A żeby było jeszcze atrakcyjniej w grocie mamy tężnie solankową!

 

 

 

 

Śledź nasz profil! Będzie tu tu dużo wartościowych treści. I koniecznie przyjdź do groty!

 

Otwieramy już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia o 10:00

   

Grota jest dla każdego dziecka. Ma właściwości lecznicze, w szczególności jest zalecana dla dzieci z osłabiona odpornością, zaburzeniami snu, chorobami skóry, alergiami, zaburzeniami hormonalnymi, chorobami serca, nawracającym katarem i kaszlem, zapaleniem zatok lub migdałków.

 

W celu uzyskania korzyści zdrowotnych dzieci powinny przebywać w grocie 30 minut 3- 4 razy w tygodniu

Mimo tak wielu pozytywnych właściwości, grota nie jest wskazana dla dzieci z uczuleniem na jod, cierpiących na wysoka gorączkę, klaustrofobię, z infekcją wirusową i bakteryjną oraz chorych na gruźlicę.

 

Tężnia solankowa w Zielonkach – ekstra dodatek morskiego mikroklimatu do naszej oferty warsztatów. Uważa się, ze podczas godzinnej inhalacji w tężni można zażyć tyle jodu, co przez trzy dni nad polskim Bałtykiem. Dzięki aerozolowi soli oraz innych pierwiastków wyśmienicie przenika przez skórę i drogi oddechowe, skąd trafia do krwioobiegu. Tężnia jest najlepszą formą relaksu oraz skuteczną metodą profilaktyki w leczeniu: astmy oskrzelowej, zapalenia płuc, alergii, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, zapalenia zatok, krtani, gardła i migdałków.

Istnieje możliwość skorzystania z samego seansu w grocie solnej i tężni solankowej.

 

 

Cena 1 seansu 45 minut – 25 zł

Cena pakietu 5 seansów 45 minutowych – 100 zł

 

 

 

Kontakt z nami:

 

 

Tel.: 503191040

Mail.: sklep@dreamlandia.pl

A szczegóły na Facebooku : https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.