Wybierz miasto:

Miasto:

Piknik rodzinny +4łapy - aktywnie na świeżym powietrzu

12-05-2018 12-05-2018

W sobotę 12 maja krakowskie Błonia zamienią się w Piknik rodzinny +4łapy. Organizatorzy, firma AP360 zaprasza na imprezę przygotowaną z myślą o wszystkich miłośnikach zwierząt, chcących aktywnie spędzić z nimi czas na świeżym powietrzu.

Piknik rodzinny +4łapy to przede wszystkim edukacja, aktywności na świeżym powietrzu, ale także możliwość zapoznania się z  produktami i nowinkami z psiego światka designu, usług i żywności. Piknik towarzyszy organizowanemu przez Lang Team, znanym od lat Vienna Life Lang Team Maraton. Wśród mnóstwa atrakcji proponowanych podczas trwania obu imprez, każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. To miejsce dla całej rodziny, od najmłodszych po najstarszych.

To właśnie z myślą o „zwyczajnych” właścicielach psów, jedną z propozycji podczas pikniku jest Gra miejska z psem, w której może wziąć udział każdy, rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV. Gra miejska poza rywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólną zabawą z psami, ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta. Każdy pies przed wzięciem w niej udziału będzie musiał przejść kontrolę weterynaryjną. Trasa Gry miejskiej z psem została przygotowana tak, żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik pikniku. Po drodze czekają punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu. Co ważne, wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem, ale również całą rodziną. Dochód z tytułu rejestracji w Grze miejskiej z psem oraz zakupu pakietów startowych jest przekazywany na fundacje wspierające psy. Dla zwycięzców ufundowano atrakcyjne nagrody. Laureat pierwszego miejsca w Grze Miejskiej z psem otrzyma iRobot Roomba 696.

Równocześnie na pikniku działać będzie Strefa Atrakcji. Na wszystkich uczestników pikniku, czeka szereg propozycji. W strefie aktywności,  przez cały dzień odbywać się będą konkursy oraz pokazy przygotowane przez behawiorystów, miłośników i pasjonatów psich sportów, agility, frisbee, pokazy high jumpingu. Będzie można również dowiedzieć się, z jakimi sytuacjami zmagają się na co dzień psy pracujące (ratownictwo, straż). Gościem specjalnym pikniku będzie Mikołaj Waśkowski, mistrz świata w wyścigach psich zaprzęgów.

W strefie wystawców, będzie można spotkać nie tylko producentów wysokiej jakości karm i produktów dla psów, ale również można porozmawiać ze specjalistami szkolenia psów, weterynarzem, a także odwiedzić stoiska fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz czworonogów.

Ciekawą propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują nietuzinkowych produktów wykonanych ręcznie będzie strefa handmade & designu, czyli wyjątkowa hala namiotowa, w której zbiorą się perełki ze świata psiego designu. Ręcznie i na zamówienie przygotowywane szelki, obroże, smycze, posłania, miski i wiele innych. Nie tylko gustowne, ale też bezpieczne dla pupila. Wyjątkowe miejsce, dla wyjątkowych wystawców. Strefa jest przeznaczona dla firm zajmujących się produkcją akcesoriów, gadżetów i innych nietuzinkowych produktów dla psiarzy.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Pikników +4łapy znajdują się na: FanPage Piknik+4łapy oraz na www.piknik4lapy.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl