Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Pokazy specjalne „Marvel’s Inhumans” tylko w IMAX®

2017-09-01 2017-09-01

W najbliższy weekend przyjdź do kina IMAX® i zobacz najnowsze przygody kultowych bohaterów Marvel Comics na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX®.

To będzie niezwykłe doświadczenie filmowe, gdyż w IMAX® zobaczysz więcej, wyraźniej i dostrzeżesz detale, których nie widać w telewizorze. Wszystkich fanów rodu Inhumans zapraszamy na pokazy specjalne dwóch pierwszych odcinków „Marvel’s Inhumans” już 1, 2 i 3 września!

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl. Inhumans to rasa superludzi z wyjątkowymi mocami. Tym razem poznamy epicką historię Blacka Bolta - enigmatycznego króla rodu Inhumans. Posiada on tak potężny głos, że jego szept może zniszczyć całe miasto, a królowa Medusa swoimi włosami porusza tak, jak inni rękoma… Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię… „Marvel’s Inhumans” to wyczekiwany przez wszystkich miłośników uniwersum Marvela serial telewizyjny. W roli Maximusa, brata króla zobaczymy Iwana Rheona, gwiazdora „Gry o tron”. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane doświadczenia filmowe, przyjdź i zobacz dwa pierwsze odcinki w kinie IMAX®. Obejrzyj niesamowite przygody rodu Inhumans na gigantycznych, panoramicznych ekranach w nowoczesnej technologii IMAX®. Dwa pierwsze odcinki serialu zostały nakręcone kamerami IMAX®, wiec projekcja przeniesie cię w kompletnie nowy wymiar. Krystalicznie czysty obraz i wysokiej jakości cyfrowy dźwięk sprawią, ze będziesz w samym środku akcji i poczujesz, jakbyś naprawdę uczestniczył w wydarzeniach na ekranie! „Marvel’s Inhumans” składa się z ośmiu odcinków, a pierwsze przygody bohaterów zobaczysz już 1, 2 i 3 września tylko w kinach IMAX® w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Kolejne odcinki serialu będą miały swoją kontynuację w telewizji. Serial został wyprodukowany przez Marvel Television, IMAX Corporation i ABC Studios.

Zapraszamy do kina: https://www.cinema-city.pl/kina/krakowplaza

Zobacz zwiastun filmu https://www.youtube.com/watch?v=xU9Z6cKsbY0

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.