Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Poranek z Kinem Helios Blue City - Przytul mnie!

10.10.2021 r. g.10:30 10.10.2021 r. g.10:30
Kino Helios Polska (Warszawa Blue City), Al. Jerozolimskie 179, Warszawa Kino Helios Polska (Warszawa Blue City), Al. Jerozolimskie 179, Warszawa
Patron Medialny
BabyGo.pl

PIERWSZY RAZ W KINIE – Przytul mnie.

 

10 października o godzinie 10:30 zapraszamy do sieci kin Helios na wyjątkowe seanse z cyklu: Pierwszy raz w kinie. Film jaki obejrzą najmłodsi kinomani to zestaw bajek z serii „Przytul mnie”.

 

 

„Przytul mnie” to animowany w 2D serial dla dzieci opowiadający o radosnym i pełnym przygód życiu mieszkających w lesie Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między ojcem a synem.

Historie w poszczególnych odcinkach niosą ze sobą pozytywnych przekaz, podkreślają rolę małych gestów i wspólnego spędzania czasu, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Serial prezentowany jest w ramach cyklu #bajkizpolski, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Pamiętnik Florki” czy „Żubr Pompik”.

Seanse filmowe Pierwszy raz w kinie skierowane są do najmłodszych widzów, którzy wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest balonem. Przed seansami nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są wyjątkowymi gośćmi w Kinie Helios Blue City i wchodzą na film bezpłatnie.

Cennik:

 

Na seanse „Pierwszy raz w kinie” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

 

 

 Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

 

 

https://www.facebook.com/HeliosDlaDzieci

 

https://www.facebook.com/KinoHeliosWarszawaBlueCity

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.