Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Paddingtonowy weekend w Cinema City

Dla wszystkich miłośników uroczego misia Paddingtona sieć kin Cinema City przygotowała w najbliższy weekend 16-17 grudnia wyjątkowe niespodzianki: pokazy przedpremierowe filmu „Paddington 2” oraz wspaniały konkurs, w którym do wygrania jest weekend w Londynie śladami ulubionego bohatera i wiele innych, atrakcyjnych nagród.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, choinka i prezenty, na które czekają wszystkie dzieci. Spraw swojemu dziecku niespodziankę jeszcze przed Gwiazdką i zabierz go w najbliższy weekend do Cinema City, gdzie jako jeden z pierwszych w Polsce będzie mógł spotkać misia Paddingtona na dużym ekranie! Serdecznie zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu „Paddington 2” - drugiej części szalonych i zabawnych przygód uroczego misia o twarzy twardziela, ale wielkim sercu pełnym miłości. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafia w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Ma wielką siłę przekonywania, więc kto wie, może się uda? Szczególnie jeśli zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?

Może weźmiecie także udział w „paddingtonowym” konkursie, w którym główną nagrodą jest weekend w Londynie i wędrówka śladami pogodnego misia, którego ludzie znaleźli niegdyś na londyńskim dworcu? Do wygrania są również tablety, smartwatche i płyty DVD z filmem „Paddington”. Wystarczy stworzyć dowolną techniką portret Paddingtona, sfotografować go i przesłać, klikając na stronę www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki. Konkurs potrwa do końca grudnia.

 

Bilety w mieście są już dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema-city.pl. Pokazy filmowe odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w całej Polsce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl