Wybierz miasto:

Robimy koala disco. Warsztaty dla dzieci

8 grudnia, godz. 11–12.30 8 grudnia, godz. 11–12.30
MOCAK, ul. Lipowa 4 MOCAK, ul. Lipowa 4

Zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat na warsztaty inspirowane książką Koala disco, które poprowadzi jej autorka Aleksandra Cieślak.

 

Zajęcia będą operowały technikami rozwijającymi u dzieci autoekspresję – zarówno na poziomie pracy ciałem, jak i przy użyciu materiałów plastycznych. W trakcie warsztatów wspólnie stworzymy własną interpretację opisywanego w książce przyjęcia u koali. Uczestnicy wykreują i wcielą się w postaci, które mogłyby się na nim znaleźć.

 

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem biblioteka@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 36.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach Targów Książki o Sztuce >>

 

Aleksandra Cieślak – graficzka, ilustratorka, autorka tekstów. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest autorką kilku książek, między innymi dowcipnych wierszowanych publikacji dla najmłodszych: „Od 1 do 10”, „Co wypanda, a co nie wypanda”, „Co by tu wtrąbić” i „Koala disco”. Jej adresowana do młodzieży Książka do zrobienia została wyróżniona Bologna Ragazzi Award for Art Books (2017).

 

 

* W trakcie zajęć będziemy używać farb.

koaladisco1.jpg

 

Targi Książki o Sztuce dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":