Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Robotyka i plastyka po hiszpańsku

 Zapraszamy na zajęcia dodatkowe w języku hiszpańskim. Już drugi rok oprócz naszych standardowych zajęć hiszpańskiego prowadzimy zajęcia w języku hiszpańskim tak, aby dzieci miały jeszcze więcej okazji do używania i słuchania tego języka. Zapraszamy na dwie opcje zajęć:

 

1. Robotyka

 

    Zajęcia prowadzimy przy użyciu klocków lego Education Wedo 2.0. Dzieci z pomocą nauczyciela i specjalnej aplikacji na tablecie co tydzień wykonują inną budowle. Uczą się podstawowego słownictwa i twórczego działania, jest to wprowadzenie w świat matematycznych pojęć, kodowania itp. Zajęcia prowadzi pani Edith z Meksyku. Odbywają się co tydzień w środę o godz. 16:30 i trwają 45 minut.

 

Koszt zajęć to 552 złote za semestr czyli 15 spotkań.   Karnet na 4 spotkania do wykorzystania w 6 tygodni: 150 złotych. Pojedyncze zajęcia 40 złotych.    

 

2. Zajęcia plastyczne po hiszpańsku

 

 

Zajęcia prowadzi Pani Ceci z Wenezueli. Zajęcia są świetną okazja do wzbogacenia słownictwa i do twórczej kreatywności. Co tydzień tworzone jest nowe plastyczne dzieło przy pomocy niezwykle kreatywnej pani Ceci, która na co dzień pracuje w żłobku i przedszkolu Krasnal.  

 

Koszt semestru czyli 15 spotkań po 45 minut to 450 złotych. Koszt karnetu na 4 zajęcia to 120 złotych (do wykorzystania w 6 tygodni). Pojedyncze zajęcia 35 złotych.      Pierwsze zajęcia gratis na próbę.  

 

Zapisy info@elbombo.pl lub 600283026

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.