Wybierz miasto:

Miasto:

Robotyka z LEGO®

Nauka programowania jest długim procesem. Najlepiej, gdy dzieci zaczynają ją jak najwcześniej. U nas mogą rozpocząć swoją przygodę już od 3 roku życia! Akademia GO4Robot® to kilka lat zdobywania i rozwijania nowych umiejętności przez Twoją pociechę.

 

Akademia GO4Robot® to szansa na lepszą przyszłość, wyrwanie się z rutyny i nawiązywanie nowych relacji. W trosce o jak największą jakość zajęć trenerzy prowadzący dobierani są w taki sposób, by jeden z nich posiadał wykształcenie i przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne, a drugi z trenerów to osoba, która posiada kompetencje z zakresu nauk ścisłych i jest specjalistą w programowaniu i robotyce. Każdy pracownik naszego zespołu regularnie doskonali swoje umiejętności poprzez regularny udział w szkoleniach.

 

 

Dla dzieci w wieku przedszkolnym proponujemy zajęcia na następujących poziomach edukacyjnych:

 

 

Roboludek Cubetto - https://go4robot.pl/warsztaty-dla-dzieci/roboludek-junior/

Warsztaty dla dzieci w wieku od 3 lat. Czas trwania: 30 minut, max. ilość uczestników - 8 osób. Film z przykładowych zajęć: https://youtu.be/HV-DaaDw-3c

Roboludek mTiny- https://go4robot.pl/warsztaty-dla-dzieci/roboludek-mtiny/

Warsztaty dla dzieci w wieku od 4 lat. Czas trwania: 30 minut, max. ilość uczestników - 8 osób. Film z przykładowych zajęć: https://youtu.be/IWGBH4dkj0k

Roboludek LEGO - https://go4robot.pl/warsztaty-dla-dzieci/roboludek-master-essential/

Warsztaty dla dzieci w wieku 5-6 lat. Czas trwania: 60 minut. Max. ilość uczestników - 14 osób. Film z przykładowych zajęć: https://youtu.be/hb6NRXsSx8w

 

Prowadzimy również warsztaty dla dzieci w klasach 0-2:

 

Mały Robotyk - https://go4robot.pl/warsztaty-dla-dzieci/maly-robotyk-essential/

 

Warsztaty dla dzieci w klasie 0-2. Czas trwania: 60 minut. Max. ilość uczestników - 14 osób.

 

 

Linki do zapisów otwartych w naszych lokalizacjach:

 

 

Szkoła Gortata os. Kościuszkowskie 2A - wtorki 17.30 (Bieńczyce)

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat, zapisy: https://g4r.pl/XDXB


Grafit – ul. Myśliwska 59 - czwartki 17.30 (Mały Płaszów)

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat, zapisy: https://g4r.pl/ZJVY


SP61 – ul. W. Popławskiego 17 - czwartki 16.00 (Bieżanów)

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat, zapisy: https://g4r.pl/YNXL

 

SP 133 – ul. M. Wrony 115 – poniedziałki 17.30 (Sidzina)

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat, zapisy: https://g4r.pl/AEZZ

 

Kawa i Zabawa – ul. Rusznikarska 14A – wtorek 16.00 (Prądnik Biały)

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat, zapisy bezpośrednio w placówce

 

Zapisy na warsztaty prowadzimy w placówkach na terenie całego Krakowa i okolic. Jeżeli nie ma nas w Twoim przedszkolu/szkole skontaktuj się z nami, by wspólnie znaleźć rozwiązanie i umówić się na lekcję pokazową!

 

E-mail: krakow@go4robot.pl

Telefon: 571 056 418

 

 

Nauka kodowania w naszej Akademii angażuje kreatywne i logiczne myślenie nawet u najmłodszych uczestników, uczy ich pracy w zespole, prowadzi do zwiększenia zdolności poznawczej i analitycznej, a także pozwala wychodzić poza znane schematy oraz poszukiwać ciekawych rozwiązań, co przyda im się, gdy będą już dorosłymi ludźmi.

Robotyka z LEGO® od 5 roku życia umożliwia wszystkim dzieciom projektowanie, budowanie i programowanie robotów na małą skalę, co w przyszłości pozwoli im przełożenie tego na skalę rzeczywistą. Brzmi ciekawie, prawda? Przyszłe pokolenia będą wchodzić w interakcje z robotami w miarę dorastania. Dlatego powinni czuć się z nimi komfortowo, a GO4Robot® uczy z nimi dobrej zabawy.

 

 

Realizując swoje pasje: sport, moda, edukacja, medycyna czy prawo już w prawie każdej dziedzinie możemy zauważyć ingerencję technologii, a programowanie to niezwykle przydatna umiejętność, która w obecnych czasach powinna być nabywana już od najmłodszych lat.  Właśnie dlatego kurs programowania robotów prawdopodobnie okaże się niezwykle pomocny. Wystarczy spojrzeć na raport z badań przeprowadzonych z okazji światowego Forum Ekonomicznego 2020. Według ekspertów odpowiedzialnych za ten raport już do 2025 roku prawdopodobnie zniknie około 85 milionów miejsc pracy na całym świecie, w związku z przejęciem tych stanowisk przez roboty. Z drugiej strony jednak ma pojawić się aż 97 milionów nowych ról, zdefiniowanych przez badaczy jako zajęcia, w których praca dzielona jest pomiędzy "ludzi, algorytmy oraz roboty". Co nie mniej istotne, autorzy raportu przewidują również, że coraz wyżej cenione będą umiejętności takie jak logiczne myślenie czy analiza danych. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz odwiedzenia naszych mediów społecznościowych (Facebook oraz Instagram).

 

 

 

GO4ROBOT KRAKÓW

 

    https://go4robot.pl/krakow/

 

  krakow@go4robot.pl  

 

571 056 418

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl