Wybierz miasto:

Miasto:

Słoneczne Dzień dobry ICE Kraków - otwarcie wakacji!

2017-06-24 2017-06-24

Już wkrótce zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. To idealny czas, żeby w towarzystwie całych rodzin i najmłodszych powitać lato w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nadchodzi kolejny rodzinny piknik z serii Dzień dobry ICE Kraków! Plecenie wianków, pokazy służb mundurowych, projekcja filmu animowanego, Dyskoteka Młodego Człowieka, warsztaty dizajnu i warsztaty kulinarne.

Do zobaczenia w sobotę 24 czerwca od godziny 10.00! Harmonogram wydarzenia Dzień dobry ICE Kraków - OTWARCIE WAKACJI:

  • 9.45 - otwarcie drzwi Centrum Kongresowego ICE Kraków
  • 10.00 - start atrakcji: - Warsztaty dizajnu z firmą Kinnarps - Warsztaty kulinarne z Łysą Górą i Masters Catering - Pokazy służb mundurowych - Warsztaty plecenia tradycyjnych wianków z Iwoną Sulik - Dyskoteka Młodego Człowieka (poziom 0 foyer) z Klubokawiarnią likeKonik - nauka, kultura i sztuka dla dzieci
  • 12.00 - start projekcji filmu niespodzianki w Sali Audytoryjnej (obowiązują bezpłatne wejściówki)
  • 14.00 - zakończenie wydarzenia.

Kolejne wydarzenie Dzień dobry ICE Kraków będzie odbywać się pod hasłem: OTWARCIE WAKACJI.

Ponownie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa, by razem z nami spędzili miłe przedpołudnie w Centrum Kongresowym. To także oficjalna premiera nowej roślinności, którą razem z Zarządem Zieleni Miejskiej, zasadziliśmy w okolicach budynku.

24 czerwca przy ul. Marii Konopnickiej 17 będzie więc nie tylko ciekawie i rodzinnie, ale także zielono! - zaprasza Magdalena Łukasik, zastępca dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego do spraw marketingu. KBF jest operatorem ICE Kraków.

Nadchodząca edycja Dzień dobry ICE Kraków odbędzie się w 24 czerwca - w dniu, w którym cały Kraków żyje muzyką. A to za sprawą Wianków, tradycyjnego święta, które od lat w ostatnią sobotę czerwca opanowuje miasto. W centrum kongresowym Iwona Sulik, znana krakowska florystka, przeprowadzi warsztaty z plecenia wianków. Dyskoteka Młodego Człowieka to z kolei propozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby potańczyć i pobujać się w rytmie największych przebojów! Tę atrakcję, jak również stanowisko do malowania twarzy, zapewni Klubokawiarnia likeKonik - nauka, kultura i sztuka dla dzieci. Równolegle będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych, które przygotowuje kawiarnia i piekarnia Łysa Góra, wraz z oficjalnym catererem ICE Kraków - Masters Catering. Dla młodych adeptów aranżacji wnętrz, także przygotowano nie lada atrakcję. Firma Kinnarps zaprasza na warsztaty dizajnu. Nieodłącznym elementem pikników przy Rondzie Grunwaldzkim są także pokazy służb mundurowych. Nowością będzie natomiast możliwość użycia węży strażackich i ćwiczenia z użyciem manekinów, które zapewni Straż Pożarna. Nie zabraknie także motocykli, którymi posługuje się Policja. Zapewne wielu młodych krakowian będzie chciało poczuć się w jak podczas prawdziwego pościgu.

Na zakończenie Dzień dobry ICE Kraków, tradycyjnie już, zaplanowano wielki pokaz filmu animowanego w Sali Audytoryjnej, którego tytuł tym razem będzie niespodzianką. Wracając jednak pamięcią do prezentowanych już produkcji filmowych („Mikołajek i przyjaciele”, „Epoka Lodowcowa”, „Zwierzogród”), można spodziewać prawdziwego hitu! Start projekcji zaplanowano na godzinę 12.00. Wydarzenie jest bezpłatne, przypominamy jednak o konieczności pobrania bezpłatnych wejściówek za pomocą portalu Evenea. Liczba miejsc jest ograniczona.

WSZYSTKIE WYDARZENIA W RAMACH OTWARCIA WAKACJI: DZIEŃ DOBRY ICE KRAKÓW SĄ BEZPŁATNE.

Na pokaz filmu niespodzianki obowiązują wejściówki, które będą dystrybuowane w dwóch pulach.

Pierwsza pula: 13.06., od godziny 10.00

Druga pula: 17.06., od godziny 10.00

LINK do wejściówek : www.dziendobry24062017.evenea.pl

Spotkajmy się w Centrum Kongresowym ICE Kraków - czas na OTWARCIE WAKACJI!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl