Wybierz miasto:

Miasto:

Spotkaj Świętego Mikołaja w kinie!

Już 6 grudnia Cinema City zaprasza rodziców z pociechami na filmowe Mikołajki. Dzięki filmom, które przygotowaliśmy na ten szczególny dzień, poczują magię zbliżających się świąt. Nasze kina również odwiedzi ulubieniec wszystkich – Święty Mikołaj. Każdy maluch będzie miał okazję poprosić go o swoje wymarzone prezenty gwiazdkowe i otrzymać słodki upominek.

Jak co roku Cinema City nie zapomina o najbardziej uroczym święcie dla dzieci. W tym dniu nasze kina odwiedzi nie kto inny, ale ulubieniec wszystkich maluchów i nie tylko – Święty Mikołaj! Przechadzając się po lobby, będzie wyszukiwał grzeczne dzieci i częstował ich słodkimi niespodziankami.

W tym okresie na ekranie najmłodsi będą mogli obejrzeć:

  • „Kraina Lodu 2” – kontynuacja hitowej produkcji Disney’a. Ulubieni bohaterowie dzieci i nie tylko powracają na kinowe ekrany. Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
  • „Ratujmy Florę” – Flora jest słoniem cyrkowym, który nie może już wykonywać swoich sztuczek. Bezwzględny zarząd cyrku postanawia pozbyć się zwierzęcia. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i razem wyruszają w drogę do rezerwatu słoni. Od bezpiecznego azylu dzielą ich setki kilometrów lasów i rwąca rzeka. Czyha na nich dwójka łowców słoni i towarzyszy im nieustanny strach przed porażką. Film odpowiada na pytanie, do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.
  • „Śnieżna paczka” – porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky.
  • „Młody renifer Alex” – to familijna opowieść o cudzie narodzin, dorastaniu i matczynej miłości, której ciepło przezwycięży najsurowsze mrozy. Dzięki dokumentalnym zdjęciom możemy obserwować Alexa od jego pierwszych dni życia aż do pełnej dorosłości. W polskiej wersji językowej filmu, w rolę narratora, wcielił się Piotr Adamczyk.
  • „Harry Potter i kamień filozoficzny” – kultowa seria o świecie czarodziejów. W pierwszej części w dniu jedenastych urodzin Harry dowiaduje się, że jest czarodziejem. Czeka na niego szkoła magii pełna tajemnic.

Wciąż jeszcze na ekranach kin będzie można zobaczyć bajki, które miały swoją premierę w listopadzie: “Baranek Shaun: Farmageddon” i “Salma w krainie dusz”.

A dla trochę starszych proponujemy:

  • „Last Christmas” - Kate mieszka w Londynie, ma już dosyć konsekwencji złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom, wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…
  • „1800 gramów” – polska komedia osadzona w przedświątecznej gorączce. Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość. Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.
  • „Jak poślubić milionera” – Alicja przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników – Sonię. Wychodzi ona z założenia, że „lepiej płakać w mercedesie niż w pekaesie” i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki. Czy Alicja skorzysta z jej rad?

Dodatkowo, od 6. grudnia na starszych i młodszych widzów będzie czekać filmowa niespodzianka. Codziennie, przez tydzień w salach Verva 4DX będzie można zobaczyć film „Harry Potter i kamień filozoficzny”!

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. Karta może stać się idealnym prezentem mikołajkowym dla naszych bliskich.

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

 

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX®, 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos® oraz salę ScreenX. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl