Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Strefa Wolnej Zabawy

Strefa Wolnej Zabawy w Bawialni to spotkania dla dzieci i rodziców, które bardzo chciałyby pobawić się z nowymi kolegami i koleżankami oraz potrzebują kontaktu z rówieśnikami. Będzie to czas swobodnej zabawy pomocami i zabawkami znajdującymi się w Bawialni.

Na tych zajęciach nie narzucamy dzieciom aktywności, chcemy dać im przestrzeń do wspólnej, nieskrępowanej zabawy. Rodzice w tym czasie mogą aktywnie brać udział w zabawach z dzieckiem lub po prostu odpoczywać na kanapie z książką w ręku.

 

 

Grafik Strefy Wolnej Zabawy znajdziecie tu: Grafik | Bawialnia M.

 

 

 

W czasie Strefy Wolnej Zabawy dostępna jest cała przestrzeń Bawialni. W pozostałych godzinach odbywają się zajęcia zorganizowane, których grafik znajduje się tutaj: Grafik | Bawialnia M. W tym czasie również będzie można nas odwiedzić jednakże dostępna będzie jedna część Bawialni :)

 

 

Raz w tygodniu otwieramy się też dla rodzin dwujęzycznych (angielsko-polskich) na Strefie Wolnej Zabawy. Zapraszamy dzieci i rodziców do spędzenia czasu w swobodny i nieskrępowany sposób. Bycie osobą bilingwalną oznacza zanurzenie w dwóch kulturach, w dwóch różnych oglądach świata. Nasze spotkania stworzą więc możliwość bliższego poznania się oraz będą okazją do skorzystania ze wspólnej przestrzeni przez dzieci i rodziców o podobnych doświadczeniach. 

 

 

Termin: poniedziałki 16:00-17:30

 

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 579 906 908.

 

 

BAWIALNIA M. W STYLU MONTESSORI

 

ul. Kościelna 3, Kraków (w pobliżu Radia Kraków)

 

http://bawialniam.pl/ m@bawialniam.pl +48 579 906 908

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.