Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

SUPER MARATON W LITTLE AMERICA !

Zapraszamy serdecznie na warsztaty tworzenia Łapaczy Snów dedykowane dla dzieci w wieku 5+.  Warsztaty Dream Catcher odbędą się 3.02.2020 - start o godzinie 15:30. Warsztaty będą prowadzone przez Native Speakera, co da możliwość uczestnikom nie tylko pozytywnie spędzić czas,  stworzyć własny kreatywny projekt, ale i nauczyć się nowego słownictwa uczestnicząc w  konwersatorium.  

 

 

Dla starszych uczestników 7+ też przygotowaliśmy nowości! Zapraszamy na wieczór filmowy w Little America! Razem obejrzymy film w j.angielskim, a po filmie czeka na was konwersatorium z Native Speakerem. Dzieci będą mieć możliwość obejrzeć film, posmakować popcorn i opowiedzieć swoje wrażenia po filmie. Termin 06.02.2020, start o godzinie 17.00!  

 

 

Ale to nie wszystko!!!

 

Dla najbardziej ambitnych uczniów  stworzyliśmy mega okazje MARATON z Native Speakerem ! Maraton nauki języka angielskiego "W  5 dni dookoła świata" trwa 5 dni w terminie 3 lutego do 7 lutego,  dedykowany dla dzieci 7+. Na konwersatorium z lektorem dowiecie się dużo ciekawych faktów o podróżach, tradycjach i kulturach różnych państw. Start lekcji 15.30!             

 

Wszystkie warsztaty i lekcje poprowadzą Native Speakerzy języka angielskiego w  Centrum Little America przy ul.Plac Inwalidów 8/3A. 

 

Bilet wstępu -  tylko 15 pln/ osoby. Liczba miejsc ograniczona! Dlatego nie zwlekaj, kto pierwszy, ten lepszy!   Ważne! Informujemy, że obowiązuje wstępna rejestracja mailowa:  krakow.littleamerica@gmail.com.

 

LITTLE AMERICA Center

ul.Plac Inwalidów 8/3A, 30-033 Kraków

 

Tel: +48 533 10 10 94

krakow.littleamerica@gmail.com

https://www.facebook.com/littleamerica.eu/

https://www.instagram.com/littleamerica.eu/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl