Wybierz miasto:

Miasto:

ŚWIĘTO CZYŻYN- DZIELNICA CZYŻYNY DZIECIOM

26-05-2018 26-05-2018

ŚWIĘTO CZYŻYN

 

DZIELNICA CZYŻYNY DZIECIOM I 40 LAT SM CZYŻYNY

 

 

XVI edycja Święta Czyżyny połączona z Jubileuszem 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny odbędzie się w sobotę 26 maja 2018 r. w godz. 15.00-21.30 na terenie zielonym ZSO nr 14 (os. Dywizjonu 303 nr 66).

 

Grono organizatorów - Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta – zaprasza do wspólnego rodzinnego świętowania i jak co roku przygotowało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Będzie można wziąć udział w nietypowych rozgrywkach piłki nożnej, czyli mega piłkarzykach, doświadczyć niesamowitych wrażeń w interaktywnej, wirtualnej kapsule przygód, zbudować Czyżyny Marzeń z HOCKOklocków i odwiedzić mocną strefę cyrku. Oczywiście nie zabraknie wesołego miasteczka, stoisk z animacjami i konkursami dla dzieci.

 

Tegoroczne koncerty i pokazy, które ubogacą program imprezy, to nie lada gratka dla młodszych i starszych mieszkańców Krakowa – organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów Dzień Dobry i Reflexion. O zmierzchu tradycyjnie zapłoną ognie w plenerowym widowisku przygotowanym przez młodych happenerów z Klubu 303.

 

Wszyscy, którzy lubią sportowe zmagania, zaproszeni są do udziału w imprezie towarzyszącej tegorocznej edycji czyżyńskiego święta - Biegu o Puchar Szkoły Gortata, który odbędzie się także w sobotę 26 maja w godz. 12.00-15.00 w Parku Skalskiego.

 

Będzie się działo! Rezerwujcie czas by spotkać się na wspólnym czyżyńskim święcie!

 

Wstęp wolny.

 


 

Partnerzy:

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Biblioteka Kraków – Filia nr 47, Street Workout Kraków, Szkoła Gortata

 

Sponsorzy:

ArcelorMittal Poland, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Firma LOBO Sp. z o.o, Targi w Krakowie Sp. z o.o., Selgros Cash&Carry Kraków, Leroy Merlin Polska
Sp. z o. o, Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

 

Patroni Medialni:

Dziennik Polski, Głos. Tygodnik Nowohucki, Krakowski Portal rodzinny Baby Go, Kalendarz Imprez Nowohuckich

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl