Wybierz miasto:

Miasto:

Wakacje z Klubem Otwartym

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Klub Otwarty zaprasza wszystkie dzieci od 6 do 13 lat

Czas 8.00-17.00 koszt 360 zł (drugi turnus i rodzeństwo -10%, zniżki nie łączą się).

Cena zawiera:

 • ubezpieczenie
 • dwudaniowy obiad i podwieczorek
 • wycieczki
 • warsztaty tematyczne

Turnusy:

26-30.06/ 31.07-4.08 MARZYCIELE

3-7.07/ 24-28.07 PRZYRODNICY

10-14.07/ 14-18.08 WYNALAZCY

17-21.07/ 21-25.08 PODRÓŻNICY

 

Kilka słów o tym co nas czeka...

Marzyciele - Kto z nas nie chciałby codziennie rano zamiast schodzić schodami, zjeżdżać zjeżdżalnią na śniadanie? Zaprojektujemy Domy Marzeń! Odkryjemy zaczarowane miejsca Krakowa. Stworzymy łapacze snów, które zawieszone w oknie uchwytują marzenia. Wybierzemy się na łąkę by pobujać w obłokach i znajdziemy drzwi do zaczarowanego ogrodu! Nie zapomnimy również, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Pobiegamy, poćwiczymy ale i potańczymy przy dźwiękach stworzonych własnoręcznie kalimb. Atrakcje: warsztaty z architektem, Wycieczka do Krakowa z przewodnikiem, Wycieczka Niespodzianka :), warsztaty z malowania witraży (albo robienia łapaczy snów), warsztaty z tworzenia kalimby, zajęcia kreatywne, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu.

Przyrodnicy- Przyjrzymy się przyrodzie i stworzymy własne zielniki, pomalujemy drewniane ptaszki, które pod wpływem farby zamieniają się w Rajskie spełniające marzenia. Stworzymy własny papier i piękny zielnik. Wybierzemy się na wycieczkę za miasto by spędzić dzień na łonie natury. Nie od dziś wiadomo, że dobry przyrodnik czasem musi wspiąć się na drzewo czy przeczołgać przez moczary by zdobyć wyjątkowe okazy roślin w duchu tej myśli będziemy hartować nasze ciała by były zwinne! Atrakcje: Warsztaty z pozyskiwania papieru czerpanego, wycieczka do Muzeum etnograficznego, Malowanie Rajskich Ptaszków, wycieczka na Zaczarowane Wzgórze, do Parku Linowego, warsztaty kreatywne.

Wynalazcy- Sprawdzimy jak działa fizyka w praktyce i czy fiolki i probówki z kolorowymi płynami mogą wydawać dźwięki? Przełamiemy stereotyp i wprawimy nasze ciała w ruch by nie tylko mózg był sprawny! Przekonamy się na własnej skórze jak działają prawa grawitacji. Pojedziemy zobaczyć dawne wynalazki. Zaprojektujemy i stworzymy prototypy innowacji przydatnych w życiu codziennym! Odwiedzimy mury średniowiecznego zamku i sprawdzimy jak został skonstruowany! Dowiemy się kto w ogóle wynalazł tamę i dlaczego, obejrzymy z bliska i dowiemy się jak ją zbudowano! ATRAKCJE: odwiedzimy Muzeum techniki, warsztaty kreatywne, wycieczka do Parku linowego, warsztaty z fizykiem, wycieczka na zamek, do skansenu i na tamę w Dobczycach.

Podróżnicy - Wybierzemy się na wycieczkę dookoła świata! poznamy obyczaje plemion afrykańskich. Spakujemy plecaki pełne pomysłów i wyruszymy w podróż a gdzie? na nieznane lądy! W puszczę by poobcować z przyrodą i w miejską dżunglę by sprawdzić czy w tamtejszej trawie też coś piszczy. Poznamy nowe smaki i zapachy. Nauczymy sie rozbijać namiot i rozpalać ognisko, tworzyć sekretne obozowiska i robić coś z niczego! Zdobędziemy sprawności by podołać trudom wędrówek! ATRAKCJE: spotkanie z podróżniczką, warsztaty kulinarne prosto z Indii, wyjazd do Puszczy Niepołomickiej, wycieczka do Wiosek Świata, do Parku linowego, pikniki, gry terenowe, warsztaty kreatywne.

 

Zapewniamy!

 • czas spędzony na poszukiwaniu i odkrywaniu bez pośpiechu i bez stresu
 • naszą uważność na potrzeby Twojego dziecka
 • ciekawe, kreatywne wyzwania i zadania dzięki czemu zdobędzie nową wiedzę i umiejętności
 • brak rywalizacji a w zamian elementy grywalizacji
 • opiekunów którzy potrafią słuchać i rozmawiać z dziećmi
 • uwagę i czas dla każdego uczestnika dzięki mało licznym grupom
 • codzienne małe i duże NIESPODZIANKI (rodzice o dużych niespodziankach są informowani z wyprzedzeniem   
     </div>

          
     <div class=

  Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza :)

  BabyGo.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl