Wybierz miasto:

Miasto:

Wyjątkowy Winter Camp z Olimpijczykami

Wyjazdy Zajawka CAMP to przede wszystkim dobra zabawa i niepowtarzalna energia. Celem CAMPu jest aktywnie spędzenie czasu w ciekawym środowisku, rozwój pływacki, a także spróbowanie swoich sił w różnych sportach. Na obozach wszyscy stajemy się jedną drużyną i wspólnie tworzymy atmosferę, w której przyjemnie uprawia się sport.

 

TERMINY:

22-28.01.2023

5-11.02.2023

12-17.02.2023

 

CENA:

2400 zł

 

WIEK:

7-17 LAT

 

MIEJSCE:

COS SZCZYRK

 

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz: tutaj

 

O OBOZIE

 

Ten wyjazd to wybuchowe połączenie sportu i zabawy. Za cel stawiamy sobie rozniecenie w uczestnikach chęci do kontynuowania swojej sportowej przygody, bo uważamy, że sport to najlepszy nauczyciel! Dla dzieci i młodzieży dopiero rozpoczynających własną drogę, niezmiernie ważną kwestią jest stymulacja ciała i umysłu, dlatego urozmaicony program obozu ukierunkowany jest na pogłębienie zainteresowań uczestników i odkrycie nowych pasji. Camp przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności pływackie, a także spróbować różnych sportów zimowych oraz spędzić aktywnie czas z interesującymi ludźmi.

   

 

 

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • CAMP skierowany jest do dzieci i młodzieży lubiących aktywnie spędzać czas
  • Na obozie przewidzieliśmy 6 dni pełnych ciekawych zajęć
  • Kadra trenerska składa się z Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, a także psychologów i doświadczonych nauczycieli
  • Oferujemy możliwość skorzystania z zorganizowanego przez nas transportu z i do Warszawy
  • Ośrodek COS Szczyrk jest wysokiej klasy ośrodkiem sportowym, który posiada szereg obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Wyżywienie składa się z 3 pełnowartościowych posiłków w formie bufetu. W przypadku specjalnych wymagań dietetycznych, uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

Na naszych wyjazdach zawsze dzieje się coś ciekawego! 

 

 

Co Was czeka?

 

CIEKAWY PLAN DNIA 

Na CAMPie nigdy nie ma nudy! Codziennie wspólnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, uprawiamy różne sporty, uczymy się, rozwijamy no i przed wszystkim zajawkujemy na całego. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was 6 dni pełnych wrażeń.

 

TRENINGI POD OKIEM MISTRZÓW

Paweł i Marcin są częścią naszej paczki i prowadzą wszystkie treningi w wodzie i na lądzie. Nasi Mistrzowie są z nami przez cały obóz i skupiają swoją uwagę na Waszym rozwoju. Chłopaki często wchodzą do wody, aby pokazać Wam trudniejsze elementy techniczne lub po prostu pościgać się z CAMPowiczami.

 

WARSZTATY FILMOWE

Trener Kacper prowadzi na Campie warsztat z kręcenia filmów i blogów. W dzisiejszych czasach umiejętność przekazania swojej wizji i osobistej marki często się przydają. Wspólne oglądanie Waszych projektów to dla nas jeden z fajniejszych momentów obozu.

 

 

 

 

ANALIZA WIDEO

Świadomość to tajna broń każdego sportowca. Na obozie poznajemy różne typy treningów oraz efekty jakie przynoszą, a także analizujemy technikę z użyciem kamer wideo. Filmy oglądamy wspólnie, omawiając przy tym zagadnienia techniczne i błędy.

 

 

ROZWÓJ KREATYWNY

Oprócz zajęć sportowych, zależy nam na rozwijaniu kreatywności CAMPowiczów. Organizowane przez nas konkursy i zabawy pozwalają uczestnikom rozwinąć swoje talenty artystyczne, pomóc przełamać się podczas wystąpień publicznych i uczą rozwiązywać problemy.

 

 

TRENING CHARAKTERU 

Camp sportowy to doskonały czas na ćwiczenie samodzielności, dyscypliny, zaradności i zarządzania czasem. Jako cel stawiamy sobie stworzenie dla Was idealnych warunków do rozwoju osobistego. Legenda głosi, że gdy podpadnie się 'Korzeniowi', możliwe staje się siedzenie na niewidzialnym krzesełku...

 

 

 

ODPOCZYNEK OD TECHNOLOGII 

Telefony dostają od nas wolne na cały dzień! Na czas od śniadania do kolacji swoją uwagę poświęcamy zajęciom oraz budowaniu relacji z przyjaciółmi. Wieczorem zwracamy telefony właścicielom. Możecie wtedy opowiedzieć rodzicom i znajomym o obozowym dniu pełnym wrażeń.

 

 

SPORTY ZIMOWE

Każdy zajawkowicz kocha spędzać czas na świeżym powietrzu. Gdy tylko pogoda na to pozwala (brak tornado lub trzęsienia ziemi) znajdziecie nas na nartach biegowych, na stoku lub bawiących się w śniegu.

 

CIEKAWI LUDZIE

Zarówno kadra jak i uczestnicy to ciekawi świata i ambitni ludzie. W naszej ekipce każdy jest mile widziany, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy. Z CAMPu wyjedziecie z paczką nowych przyjaciół! Przez 6 lat organizacji CAMPów doświadczyliśmy już dziesiątki pięknych przyjaźni, z których wiele trwa do dziś.

 

 

 

WSPÓLNE WIECZORKI

Wieczorami czas na chill i integrację. Po dniu pełnym treningów i wrażeń relaksujemy się grając w planszówki, wspólnie oglądamy filmy czy siedząc przy ognisku. W luźniejsze dni, chodzimy na odnowę biologiczną i do sauny.

 

GRYWALIZACJA

Zdrowa, sportowa rywalizacja to ważny element FUNu z bycia aktywnym. Przewidzieliśmy wiele okazji do “wykazania się” czyli konkursy i turnieje z nagrodami. Rywalizujemy samodzielnie i w grupach. Mierzymy się umysłowo i na sportowo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

NOWE SPORTY

Nie zabraknie biegówek, spacerów, bitew na śnieżki i innych śniegowych wyzwań.

 

MAŁE GRUPY

CAMPowicze współpracują w kameralnych zespołach, aby każdy czuł komfort i zaangażowanie w zajęcia. Naszą mocną stroną jest tworzenie wyjątkowej atmosfery przyjaźni i rozwoju. Na CAMPie wszyscy jesteśmy jedną drużyną.

 

 

 

Jak jest na naszych obozach możecie zobaczyć tutaj:

 

 

 

 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz: tutaj

 

 

 

5Styl Akademia Zajawki

5STYL AKADEMIA ZAJAWKI

Adres: ul. Księcia Trojdena 2C, Warszawa

WWW: https://www.5styl.com/

E-mail: biuro@5styl.com

Telefon: +48 735 698 516

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl