Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Wyjazdy dla Najmłodszych - TOP 10

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i pewnie wielu z Was stoi przed dylematem, gdzie w tym roku wysłać dziecko na wakacyjny wyjazd z rówieśnikami. O ile wybór obozu młodzieżowego dla starszych dzieci wydaje się sprawą dość prostą (często same one wskazują interesujący je wyjazd), o tyle wybór odpowiedniego wypoczynku dla najmłodszych powinien być dokładnie przemyślany.


Wybierając wyjazd wakacyjny, należy przede wszystkim zwróć uwagę na program wyjazdu. Powinien on być dostosowany do zainteresowań dziecka i zawierać mnóstwo atrakcji, gdyż najgorszą rzeczą podczas wyjazdu jest nuda! Na szczęście aktualnie na rynku jest wiele różnorodnych ofert dostosowanych do najmłodszych uczestników. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać!

Miejsce wyjazdu to kolejny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze wypoczynku. O ile u młodzieży nie powinien mieć on większego znaczenia, to w przypadku najmłodszych dzieci warto zadbać, aby nie było one zbyt oddalone od miejsca zamieszkania. Kto wie, być może podczas wyjazdu będziecie chcieli odwiedzić małego kolonistę.

 

Rekomendacje organizatora to kolejny istotny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze wyjazdu wakacyjnego. Sprawdzone i doświadczone biura podróży to niemal gwarancja udanego wypoczynku. Dlatego przed wyborem wyjazdu, warto sprawdzić opinie na temat organizatora.

 

Jeśli szukacie ciekawych i sprawdzonych propozycji wyjazdów z programem dostosowanym do najmłodszych jego uczestników to zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu, w której prezentujemy Wam Top 10 wyjazdów dla najmłodszych.

 

 

 

Obóz dla Najmłodszych "Elfy z Zielonego Wzgórza"

  

Organizator: ViaCamp.pl- Kolonie i Obozy

Miejscowość: Przywidz
Ilość dni: 8
Wiek: 5-9 lat  

 

Obóz ten to świetna propozycja dla ciekawych świata maluchów, które pragną doświadczać i odkrywać. Dzieci poprzez zabawę zostaną wprowadzone w świat nauki i wczesnej edukacji. To właśnie na tym obozie będą miały okazję spróbować swoich kulinarnych umiejętności, zwiedzą Kaszuby, wezmą udział w mini raftingu na Jeziorze Powidzkim, a to nie wszystko.   

Na Elfy czeka cała masa atrakcji. Będą mogły spróbować swoich sił w parku linowym o różnych poziomach trudności, czeka ich jazda na quadach, odwiedziny w Aquaparku w Redzieścianka wspinaczkowaleśne wyprawy i wiele wiele innych.

 

 

 

   Szczegółowe informacje znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-dla-najmlodszych-elfy-z-zielonego-wzgorza

 

 

 

KRASNAL CAMP - Pojezierze Kaszubskie

 

  

 

  

Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Miejscowość: Kościerzyna
Ilość dni: 7
Wiek: 6-10 lat  

 

To propozycja w sam raz dla tych dzieci, które po raz pierwszy mają możliwość przeżycia swej pierwszej kolonijnej przygody.  Autorski program kolonii zapewni ogromną i różnorodną ilość zabaw, tak, aby nikt nie miał czasu na nudę i tęsknotę za rodzicami. Będzie artystycznie, sportowo. Nie zabraknie eksperymentów, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wycieczek leśnymi ścieżkami i leniuchowania na plaży. Wszystko to pod okiem specjalnie wyselekcjonowanych opiekunów, którzy są oddani pracy z dziećmi. Nie tylko ciekawie przekazują wiedzę, ale potrafią również pocieszyć, zachęcić do zabawy, a gdy będzie taka potrzeba - utulić Maluchy do snu.

 

 

   Szczegółowe informacje znajdziesz: https://camply.pl/kolonie/krasnal-camp-pojezierze-kaszubskie

 

 

 

Obóz dla dzieci "Mali Agenci" - Mazury

 

  

Organizator: ViaCamp.pl - Kolonie i Obozy 

Miejscowość: Ryn
Ilość dni: 7
Wiek: 6-18 lat  

 

W przypadku tego obozy na najmłodszych czeka moc atrakcji w otoczeniu mazurskiej przyrody. Będą turnieje sportowe, kąpiele w jeziorze, malowanie twarzy, leśne podchody, budowanie szałasu. Adrenaliny dostarczy holowanie na bananie, a Aquazorbing wprawi w jeszcze lepszy nastrój. Wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem troskliwej i pełnej energii kadry opiekunów.   

 

W obozie "Mali Agenci" jest możliwość uczestnictwa dziecka wraz z opiekunem.

    

 

   Szczegółowe informacje o obozie znajdziesz: https://camply.pl/kolonie/oboz-dla-dzieci-mali-agenci-mazury-2022

 

 

 

Mega Mocni! - Moja pierwsza Kolonia, Jastrzębia Góra 

  

    

 

Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c 

Miejscowość: Jastrzębia Góra
Ilość dni: 10
Wiek: 7-12 lat  

 

To obóz dla Najmłodszych, ze specjalnie przygotowanym programem, gdzie na dzieci czeka moc atrakcji.  Tutaj będzie się działo! Maluchy odwiedzą Łeba Park, czyli największy park rozrywki na Pomorzu, Luna ParkPark Linowy, udadzą się w rejs prawdziwym statkiem piratów i zatańczą taniec Hula- Hula.

 

 

   Szczegółowe informacje znajdziesz: https://camply.pl/kolonie/mega-mocni-pierwsza-kolonia-jastrzebia-gora

 

 

Smyki na plaży - Jarosławiec

 

 

Organizator: Biuro Podróży KRYSTAD

Miejscowość: Jarosławiec
Ilość dni: 8
Wiek: 6-10 lat  

 

Jarosławiec to idealne miejsce na pierwszy kolonijny wyjazd. Na małych wczasowiczów czeka codzienną zabawa w Aqua Parku, majestatyczny Bałtyk, a przy tym szum fal, krzyk mew i piękna plaża. 

 

   Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/jaroslawiec-smyki-na-plazy

 

 

 

Festiwal Interkamp Kids Kolonia Muzyczna- Kazimierz Dolny 

 

  

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z. o. o. 

Miejscowość: Kazimierz Dolny
Ilość dni: 12
Wiek: 7-12 lat  

 

Program obozu został stworzony dla małych fanów muzyki i śpiewu. Będzie połączeniem najlepszych programów twórczych Interkampu i wyjątkowej atmosfery rozwoju, przyjaźni i dobrej zabawy. Obiekt, w którym będą przebywały dzieci, położony jest na wzgórzu, otoczony urokliwym sadem, a wszystko to z dala od ulicznego ruchu. Przeznaczony będzie tylko i wyłącznie dla naszej grupy.  Tutaj każde dziecko będzie miało możliwość rozwinąć swoje zainteresowania i spędzić miło wakacyjny czas.

 

 

   Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/festiwal-interkamp-kids-kolonia-muzyczna

 

 

Parkomania w Szklarskiej Porębie

 

 

 

Organizator: Milltour & Europatravel Marzena Kroll

Miejscowość: Szklarska Poręba
Ilość dni: 11
Wiek: 9-12 lat

 

To prawdziwa gratka dla żądnych atrakcji maluchów. W Szklarskiej Poręba czekają na nich nie tylko piękne widoki, ale również TrollandiaPark Dinozaurów, Rodzinny Park Rozrywki Esplandia oraz wizyta w Starej Chacie Walońskiej.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/parkomania-w-szklarskiej-porebie

 

 

Przygoda dla Najmłodszych- Ustroń 

 

 

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z. o. o. 

Miejscowość: Ustroń
Ilość dni: 12
Wiek: 7-12 lat  

 

To sprawdzona propozycja dla tych, którzy nie lubią nudzić się i już od najmłodszych lat są żądni przygód.  Jura Krakowsko- Częstochowska to prawdziwy raj dla miłośników wspinaczki oraz tych, którzy dopiero chcą sprawdź się w tym sporcie. W programie również pokonywanie linowych mostów nad przepaściami, wycieczki na basen lub nad zalew, czy też wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek.   

 

 

 

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/przygoda-dla-najmlodszych

 

 

Parkowy zawrót głowy - Łeba

 

Organizator: Milltour & Europatravel Marzena Kroll

Miejscowość: Łeba
Ilość dni: 10
Wiek: 8-12 lat   

 

Ten obóz to strzał w dziesiątkę dla fanów parków rozrywki. Podczas wakacji w Łebie odwiedzą ich 4, zatem atrakcji będzie całe mnóstwo. Oczywiście, jak na wakacje nad morzem przystało, nie zabraknie czasu na plażowanie.     

 

 

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/leba-parkowy-zawrot-glowy

 

 

Wakacyjna Szkoła Magii - Wisła 

 

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z.o.o.

Miejscowość: Wisła
Ilość dni: 12
Wiek: 7-12 lat 

 

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane światem magii i Harrym Potter to ten obóz jest właśnie dla niego! Czeka na niego zaproszenie do świata pełnego magii, tajemnic i wyjątkowych wyzwań! Każdy młody adept magii, który sumiennie będzie wypełniać obowiązki kandydata, otrzyma miano prawdziwego czarodzieja. Pod okiem doświadczonych nauczycieli będziesz zgłębiać tajniki tego, co niedostępne dla zwykłych ludzi.  Nie zabraknie magicznych gier i sportów oraz podróży małych i dużych.     

 

 

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://camply.pl/kolonie/wakacyjna-szkola-magii-wisla

 

 

 

Ranking przygotowany przy współpracy z wyszukiwarką kolonii i obozów Camply.pl, na której aktualnie znajduje się ponad 250 różnorodnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

Camply- kolonie i obozy

CAMPLY- KOLONIE I OBOZY

WWW: https://camply.pl/

E-mail: kontakt@camply.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl