Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Wystawa Living Dinosaurs - Żywe Dinozaury

Lipiec-Sierpień Lipiec-Sierpień
Kärcher Hala Cracovii, Alei Focha 40 Kärcher Hala Cracovii, Alei Focha 40
Patron Medialny
BabyGo.pl

Jedna z najsławniejszych i najbardziej spektakularnych wystaw na świecie, Living Dinosaurs - Żywe Dinozaury, przybyła do Krakowa.

 

 

 

Jedna z najsławniejszych i najbardziej przyciągających wystaw na świecie, Living Dinosaurs - Żywe Dinozaury, będzie gościć w Krakowie od 15czerwca do końca sierpnia i zabierze mieszkańców Małopolskioraz turystów w niezapomnianą podróż do czasów prehistorycznych.

 

Wystawa Living Dinosaurs - Żywe Dinozaury oferuje możliwość uczestnictwa w unikalnym doświadczaniu, jakim jest obcowanie z największymi gadami kiedykolwiek zamieszkującymi naszą planetę. Wystawa składa się z 24 ruchomych eksponatów i szkieletów dinozaurów w skali  bliskiej 1:1, w tym najbardziej popularnego szczególnie wśród dzieci, tyranozaura rexa. Każdy z dinozaurów odwzorowany jest w swoich naturalnych kolorach, ruchach i dźwiękach.

 

 

Ogromne ruchome modele dinozaurów zbudowane są z niebywałym przywiązaniem do najmniejszych szczegółów, czyniąc je tak realistycznymi, że w kilka chwil przenosimy się miliony lat wstecz. Oprócz interaktywnych modeli wystawa również prezentuje ciekawostki o pochodzeniu i życiu dinozaurów, ich zwyczajach, jak polowały i opiekowały się potomstwem.

 

Jest to jedyna w swoim rodzaju wystawa na świecie. Od dnia otwarcia odwiedziło ją ponad 13 milionów osób z Argentyny, Chile, Peru, Holandii, Włoch, Węgier, Rumunii, Cypru, Grecji, Singapuru, Tajlandii, Dubaju i wielu innych państw z całego świata.

 

Bilety są do nabycia przy wejściu, a także na stronie www.living-dinosaurs.com. Wystawa jest otwarta każdego dnia od 10 do 20 i mieści się przy Kärcher Hali Cracovii, Alei Focha 40 w Krakowie.

 

 

W sprawie akredytacji i po więcej informacji prosimy o kontakt: media@zywedinozaury.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl