Wybierz miasto:

Miasto:

JESIENNY DZIEŃ PEŁEN MOCNYCH WRAŻEŃ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU TYLKO W PARKU LINOWYM XTREME PARK W WIELICZCE

 

Położony w cichym i malowniczym miejscu w centrum Wieliczki park linowy zapewnia niepowtarzalny relaks na łonie natury. Przyjazne dla dzieci i rodziców miejsce pozwala w bezpieczny sposób sprawdzić nie tylko swoją kondycję fizyczną ale również umiejętność koncentracji, panowania nad emocjami i pokonania własnych słabości. Najważniejszą cechą Xtreme Park jest bezpieczna zabawa dlatego uczestników wspinania wspiera profesjonalna kadra instruktorów. Mobilizują i służą dobrą radą na temat sprawnego pokonywania tras.

 

Xtreme Park składa się z dwóch tras o różnym stopniu trudności, gdzie łącznie znajduje się 35 przeszkód.Trasa niska przeznaczona jest głównie dla młodszych amatorów zabawy. Przeszkody zawieszone są na maksymalnej wysokości 4m. Na końcu trasy przewidziana jest nagroda czyli zjazd tyrolski. Trasa wysoka jest ekstremalną zabawą dla miłośników mocnej adrenaliny. Przeszkody na wysokości do 10m sprawdzą wytrzymałość każdego uczestnika a dla wytrwałych czeka aż 80 metrowy zjazd na tyrolce.

 

 

Fot. Xtreme Park Wieliczka

 

 

Do odpoczynku na świeżym powietrzu zaprasza również strefa relaksu z hamakami, plac zabaw dla najmłodszych oraz boiska sportowe i korty tenisowe. Dla spragnionych dodatkowych wrażeń przygotowana jest także strzelnica gdzie można spróbować swoich sił strzelając z karabinku ASG lub łuku.

 

W parku linowym można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, firmowe imprezy integracyjne, wieczory panieńskie/kawalerskie a także spotkania klasowe. Bogata oferta atrakcji pozwoli aktywnie spędzić czas.

 

  • cena: trasa niska 15zł, trasa wysoka 25zł
  • godziny otwarcia: pon-pt 14:00-19:00 sb-nd 10:00-19:00
  • kontakt: telefon 600 309 509

              mail biuro@xtremepark.pl

              www.xtremepark.pl

 

  • adres: ul Jedynaka 15, 32-020 Wieliczka

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl