Wybierz miasto:

Miasto:

Zabawy sensoryczne dla dzieci

Od 13.03 ruszamy z cotygodniowymi zajęciami sensorycznymi w TuTa  (przy ulicy Lipskiej 6) !

 

Zapraszamy do zapisów - lczarnek@gmail.com

 

*zajęcia trwają ok 50min (do godziny)

 

*

 

Sensoryka to ruch! Podczas zajęć zajmiemy się wszystkimi zmysłami – będziemy masować naszych najmłodszych, wspólnie tańczyć, poznawać świat, aż w końcu zapoznamy się z ciekawymi, różnorodnymi masami. Zawsze będzie towarzyszyć nam motyw przewodni!

Zaintrygowany? Zapraszam do zobaczenia relacji z moich zajęć: https://www.instagram.com/moja_kreskowka/

 

 

Już dzisiaj zapraszamy Was na Spotkania Walentynkowe 13.02 oraz „Spacer w kosmosie" 27.02 (planujemy je w dwóch grupach wiekowych)-

8miesięcy do 2 lat oraz 1,5 roku do 4 lat

 

 

Walentynkowa sensoryka – 13.02.2023

 

Podczas spotkania walentynkowego rodzice dowiedzą się jak stymulować u swoich dzieci układy dotykowy, proprioceptywny oraz przedsionkowy. Przy wprowadzeniu dotkniemy też „prawdziwego” serca:)! Dziecko wraz z rodzicem będzie miało okazję wykonać swojego sensorycznego gniotka – zajęcie do samochodu, do wózka, wspaniale ćwiczącego małe rączki. Po zapoznaniu się z różnymi fakturami na ścieżce sensorycznej i wspólnych zabawach z balonami na chuście nasi najmłodsi będą mieli możliwość zrelaksować się przy zabawie pachnącą, ciastoliną jadalną. Jedyne co nas ogranicza (…) to nasza własna wyobraźnia. (M. Wojciechowska)

 

 

Sensoryczny „Spacer w kosmosie” - 27.02.2023

 

Zajęcia rozpoczniemy wspólnym odkrywaniem kosmosu – zabawami integrującymi zmysł dotyku z układem przedsionkowo-proprioceptywnym. Dziecko wraz z rodzicem wykona własny kosmos (zamkniemy go w butelce, zabawka ta wspomaga wyciszenie)! Kolejnymi zabawami będą te integrujące ruch – z rodzicem lub samodzielnie! Tego dnia zajęcia zakończymy swobodnymi zabawami suchym ryżem – naszym sensroczynym Wszechświatem!

 

 

Ja już nie mogę się doczekać! Zapraszam do kontaktu!

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl