Wybierz miasto:

Miasto:

Zajęcia dla dzieci TUS

Drodzy rodzice, jeśli Wasza Pociecha ma trudności w relacjach społecznych i nie potrafi kontrolować emocji, zapraszamy na zajęcia TUS.

 

Wiek przedszkolny to okres szczególnie istotny dla rozwoju kompetencji społecznych, przyswajania norm regulujących relacje międzyludzkie, oswajania własnych emocji oraz nauki empatii.

 

 W ramach zajęć TUS dzieci mają okazję doskonalić swoje umiejętności społeczne poprzez różnorodne, starannie dopasowane do tematu spotkania zabawy. 

 

TUS dla dziecka z roczników 2018 i 2019, introwertycznego, mającego trudności w nawiązywaniu kontaktu z rówieśnikami - mamy dwa ostatnie wolne miejsca - ruszamy od 17.04 w środy o 16:00 przy ul. Beskidzkiej 30c -   https://dziecko.laloba.pl/

 

 

 

Kameralna, stała grupa rówieśników tworzy bezpieczną przestrzeń do rozwoju emocjonalnego, pogłębiania samowiedzy, a także nabywania i doskonalenia konkretnych kompetencji tj. nawiązywanie relacji, radzenie sobie z porażką, budowanie współpracy czy rozstrzyganie konfliktów.

 

 Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-6 lat, zarówno tych, które mają problemy z funkcjonowaniem w grupie, jak i tych, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczne poprzez interesujące zabawy. Tematyka oraz sposób pracy są dostosowywane do potrzeb uczestników zajęć, dlatego przed rozpoczęciem cyklu będziemy  prosić o przesłanie kilku informacji o dziecku.

 

 

Teraz ruszyły zapisy na Trening Umiejętności Społecznych
zajęcia w małych grupach (do 4 dzieci)
kształtujące kompetencje społeczno-emocjonalne dziecka z psychologiem.

 

 

  Miło nam poinformować, że będziemy działać pod nazwą Centrum Rozwoju Dziecka Laloba w dwóch lokalizacjach:
ul. Beskidzka 30c oraz
ul. Ivo Andricia 19  

 

 

Wypełnij formularz dla swojego dziecka na: TUS FORMULARZ – LaLoba Care&Activity

 

 

  

Kiedy?

 

 

Zajęcia będą się odbywały w środy  o 16:00 i poprowadzi je nasza psycholożka Urszula Woźniczka.

 

 

Na cykl zajęć Treningu Umiejętności Społecznych składa się 8 spotkań. Po każdych zajęciach rodzice otrzymają informację mailową na temat poruszonych zagadnień wraz z propozycją „zadania międzyspotkaniowego”, by móc wraz z dzieckiem utrwalać nabytą wiedzę. Dodatkowo przy zakończeniu cyklu przekazana zostanie indywidualna ewaluacja postępów każdego z dzieci.  

 

 

Dla kogo?


Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-6 i 6-8 lat, zarówno tych, które mają problemy z funkcjonowaniem w grupie, jak i tych, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczne poprzez interesujące zabawy. Tematyka oraz sposób pracy są dostosowywane do potrzeb uczestników zajęć, dlatego przed rozpoczęciem cyklu będziemy prosić o przesłanie kilku informacji o dziecku ( formularza)  

 

Cena: 640 zł za 8 spotkań (cykl, płatne z góry)
Możliwość kontynuacji w tej samej grupie przez cały semestr
Zapisy: rekrutacja@laloba.pl

 

 

TUS FORMULARZ – LaLoba Care&Activity

 

 

LALOBA CARE&ACTIVITY

 

  Beskidzka 30c, Kraków

 

    http://laloba.pl/

 

  beskidzka30c@laloba.pl  

 

570 577 677

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl