Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zajęcia dla dzieci TUS

Drodzy rodzice, jeśli Wasza Pociecha ma trudności w relacjach społecznych i nie potrafi kontrolować emocji, zapraszamy na zajęcia TUS.

Wiek przedszkolny to okres szczególnie istotny dla rozwoju kompetencji społecznych, przyswajania norm regulujących relacje międzyludzkie, oswajania własnych emocji oraz nauki empatii.

 

 W ramach zajęć TUS dzieci mają okazję doskonalić swoje umiejętności społeczne poprzez różnorodne, starannie dopasowane do tematu spotkania zabawy. 

 

Kameralna, stała grupa rówieśników tworzy bezpieczną przestrzeń do rozwoju emocjonalnego, pogłębiania samowiedzy, a także nabywania i doskonalenia konkretnych kompetencji tj. nawiązywanie relacji, radzenie sobie z porażką, budowanie współpracy czy rozstrzyganie konfliktów.

 

  Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-6 lat, zarówno tych, które mają problemy z funkcjonowaniem w grupie, jak i tych, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczne poprzez interesujące zabawy. Tematyka oraz sposób pracy są dostosowywane do potrzeb uczestników zajęć, dlatego przed rozpoczęciem cyklu będziemy  prosić o przesłanie kilku informacji o dziecku.

 

Zajęcia będą odbywać się w małej grupie, do 6 dzieci. 

Spotkania odbywają się we wtorki o 16:30 - 17:15.

 

Po każdych zajęciach rodzice otrzymają informację mailową na temat poruszanych zajęć wraz z propozycją “zadania międzyspotkaniowego”, by móc wraz z dzieckiem utrwalić nabytą wiedzę.

 

Cykl trwa 10 spotkań. Po jego zakończeniu przekazana zostanie indywidualna ewaluacja postępów dziecka podczas konsultacji. 

Kwalifikacja do grupy odbędzie się na podstawie rozmowy z pedagogiem.

 

Zgłoszenie o chęci uczestnictwa dziecka można dokonać przez: recepcja@laloba.pl lub telefonicznie: 570577677. 

 

Planowane rozpoczęcie cyklu: 4.10.2022.

 

Opłata za cykl spotkań wraz z konsultacją po zakończeniu wynosi 600 zł. 

 

 

LALOBA CARE&ACTIVITY

 

  Beskidzka 30c, Kraków

 

    http://laloba.pl/

 

  beskidzka30c@laloba.pl  

 

570 577 677

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.