Wybierz miasto:

Miasto:

Zajęcia podłogowe dla maluszków w Pestce

Zapraszamy na poranne zajęcia dla maluchów co wtorek i środę.


ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW W PESTCE

Nasze Podłogowe Zabawy są skierowane do najmłodszych, jeszcze niechodzących dzieciaczków (rocznik 2017) i ich opiekunów. Zapraszamy dzieci w wieku około 7 miesięcy- siedzące( chociaż odwiedzają nas też szkraby, które próbują dopiero swoich sił leżąc na brzuszku i też dają radę :)

Co robimy:

Pokazujemy świat wykorzystując różne pomoce edukacyjne (laminowane kolorowe i czarno- białe karty tematyczne, bajeczki). Bawimy się piłeczkami sensorycznymi, uczymy różnych metod masażu dla maluszka, turlamy po materacach i w tunelach, celujemy piłeczkami do wielkiej rury i basenu. Słuchamy muzyki dmuchając przy tym piórka i bańki. Kołyszemy i kręcimy maluszki na chuście animacyjnej. Uczymy logopedycznych rymowanek i wierszyków. Budujemy wysokie wieże z ogromnych klocków.

W Pestce bazujemy na zabawkach i pomocach sensorycznych o różnych fakturach i wykonanych z naturalnych materiałów. Podczas zajęć maluch bawi się i uczy mnóstwa nowych rzeczy w towarzystwie innych szkrabów a jego mama ma okazję do porozmawiania z innymi mamami i wymiany doświadczeń. Nasze zajęcia stwarzają również idealną możliwość do przygotowania do żłobka czyli rozłąki z rodzicami.

TERMIN:
Wtorek 9.30
Środa 10.40

Szczegółowe informacje i zapisy www.centrumpestka.pl i tel. 512 855 772

ul. Na Błonie 13d, Kraków
(PESTKA mieści się w Klubie Jordanówka na os. Widok w Bronowicach)

Pamiętajcie, że możecie wyrazić swoja opinię o zajęciach u nas na stronie. Możecie tam też podejrzeć, jakie jeszcze zajęcia proponuje Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica Pestka: https://babygo.pl/firma/pestka

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl