Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia

Kraków, Dauna 113 / Beskidzka 30 C Kraków, Dauna 113 / Beskidzka 30 C

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w LaLoba Care&Activity

Z hasłem BabyGo otrzymasz 1 zajęcia bezpłatne oraz 10% rabatu przy wykupieniu karnetu

 

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć dla dzieci w La Loba

Zajęcia dla dzieci Harmonogram 2018r.

https://laloba.pl/harmonogram/#not-set:all

 

Zajęcia dla dzieci w LaLoba od 3 miesiąca do 4 roku życia

 

Klub LaLoba Centrum to przestrzeń stworzona dla kobiet, ale dbamy też o rozwój dzieci od najmłodszych lat, a nawet miesięcy życia dziecka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowałyśmy zajęcia Sensorki, na które zapraszamy wraz z Mamami od 3 miesiąca życia dziecka. To zajęcia wspomagające i stymulujące wielozmysłowe poznawanie świata przez dziecko. Na Sensorkach stymulowane będą wszystkie zmysły malucha, poprzez oddziaływanie zabawami na każdy z nich. Do zabaw stymulujących zmysły użyjemy przedmiotów, które dostępne są w każdym domu. Dla nieco starszych proponujemy Przytulanki - od 6 miesiąca do roku życia dziecka. To zajęcia, podczas których rodzice nauczą się jak bawić się z maluszkiem, który dopiero ma przed sobą (albo jest w trakcie nauki tychże) siadanie, raczkowanie, chodzenie, pierwsze słowa. Nauczą się wspomagać swoją pociechę w rozwoju poprzez zabawę. Prowadząca przybliży również etapy rozwoju maluszka, omówi problemy, które można spotkać podczas pielęgnacji i wychowania.

Od pierwszego roku do okresu 2 lat polecamy Wygibasy, które są kolejnym krokiem w edukacji dziecka. Celem zajęć jest spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem na zabawach, które je rozwijają: wzmacniają jego ciało, doskonalą motorykę dużą i małą, stymulują rozwój wyobraźni, słownictwa oraz wspierają rozwojowi dobrej bliskości między rodzicem a dzieckiem. Rodzice poznają też wiele zabaw, które, dzięki temu, że będą bazowały na rekwizytach znajdujących się w każdym domu, będzie mogli łatwo przenieść te zabawy na grunt domowy. Dzieci będą mogły też spokojnie wejść w świat pierwszych kontaktów z rówieśnikami i zabawy animacyjnej. Hopsasanki pomagają bezstresowo i bezboleśnie rozstać się maluszkowi z rodzicem i zaadaptować się w grupie rówieśników. Wykorzystywane są w tym celu ruch, muzyka i twórcze zabawy. W trakcie zajęć dzieci będą doskonalić sferę ruchową, manualną, plastyczną, zmysłową, poznawczą. Celem zajęć jest wspomniana adaptacja, bezstresowe rozstanie z rodzicem, podczas późniejszego pójścia do przedszkola czy żłobka. . Zajęcia te są doskonałym przygotowaniem do pierwszego etapu samodzielności dziecka.

 

Dla starszych, od 2 do 4 roku życia przygotowałyśmy zajęcia taneczne. Tańce - Hulańce oraz Balet to propozycje zajęć z elementami tańca gimnastyki korekcyjnej oraz artystycznej.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Rezerwację można odwołać na minimum 2h wcześniej z sali A i 24h wcześniej z sali B.

NIEOBECNOŚĆ NA ZAJĘCIACH BEZ ODWOŁANEJ REZERWACJI SKUTKUJE PONIESIENIEM KOSZTU 15 ZŁ (przez użytkowników kart i osób bez karnetu) lub odkreślenie jednego wejścia z karnetu. Nie odwołanie rezerwacji skutkuje skasowaniem wszystkich rezerwacji na kolejne dni.

 

LaLoba Care&Activity

Dauna 113, Kraków 

Beskidzka 30C Kraków

Rezerwacja: tel: 12 425 62 71 lub 666 290 333 lub mail: recepcja@laloba.pl

http://laloba.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.