Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

5 filarów asertywności

sobota sobota
Klub Multi, Kraków Klub Multi, Kraków
Na hasło 5 filarów asertywności
5 filarów asertywności

Jesteśmy kreatorami własnego życia, że czasem wystarczy jedno usłyszane zdanie, jedna spotkana (nie)przypadkiem osoba, jeden warsztat, by przekonanie "Nic ode mnie nie zależy" zamienić na "Ode mnie zależy wszystko"
Podczas warsztatu poznamy narzędzia do tego, jak zacząć sobie ufać, stawiać granice sobie i innym oraz dawać sobie przyzwolenie na popełnianie błędów
Przyjrzymy się temu, czym w ogóle są granice, w których miejscach te nasze są nieszczelne i co nas unieczynnia.
Przyglądniemy się temu, jak postrzegamy siebie i nasze otoczenie i w jakiej pozycji stawiamy w tym otoczeniu siebie. Podczas warsztatu dostaniemy narzędzia do tego, by przede wszystkim nauczyć się ufać samemu sobie i dbać o siebie w relacjach z innymi

Prowadząca: Barnadetta Kralka. Absolwetka psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

Pedagog społeczny i absolwentka resocjalizacji. Od kilku lat aktywnie działa w studenckich projektach i organizacjach, gdzie miała okazję koordynować pracę różnych zespołów.
Zawodowo zaczyna swoja przygodę w procesach rekrutacyjnych w międzynarodowej firmie dla brytyjskiego rynku.

Dzięki organizacji AIESEC miała okazję pracować w międzykulturowym ośrodku dla zaniedbanych i maltretowanych dziewczyn w centrum Kula Lumpur, co zaowocowało fascynacją, kulturami i podróżami. Interesują ją liderstwo, zarządzanie ludźmi, kompetencje społeczne, również te międzykulturowe oraz sposoby ich nabywania i rozwijania.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.