Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Czas Mamy - ABC Chustonoszenia

środa, 23 września o godz. 12:30 środa, 23 września o godz. 12:30
Kraków, ul. Beskidzka 30c Kraków, ul. Beskidzka 30c

 Zapraszamy na spotkanie wszystkie Mamy - przyszłe i obecne - na którym opowiemy jak bezpiecznie, zdrowo i wygodnie nosić dzieci.  

 

Dowiecie się:
- jakie korzyści noszenie daje mamie, tacie i dziecku,
- od kiedy można zacząć nosić w chuście, a od kiedy w nosidle,
- jak dobrać rozmiar i rodzaj chusty,
- jakie zastosować wiązanie.

 

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości, spróbujemy zarazić Was entuzjazmem do bliskości, jaką daje noszenie dziecka przy sercu.  
Zostaną zaprezentowane różne chusty, podpowiemy jaką wybrać na początek. Pokażemy też jak wykonuje się wiązania przeznaczone dla najmłodszych dzieci.  

 

Kiedy: środa, 23 września o godz. 12:30

Gdzie: Laloba Care & Activity, ul. Beskidzka 30c  

Spotkanie jest bezpłatne.

 

Prowadząca: Agnieszka Feliks-Długosz jest Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi, co oznacza, że ma najwyższy stopień wtajemniczenia. Ukończyła też kurs z pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt w pierwszym roku życia u Agnieszki Słoniowskiej. Z wykształcenia jest socjologiem, pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po godzinach uwalnia rodzicom ręce. Prowadzi indywidualne konsultacje z chustonoszenia, warsztaty grupowe, pogadanki, dobiera nosidła, pisze artykuły, prowadzi fanpejdż i nagrywa filmy na jutuba. Założyła Krakowską Bibliotekę Chustową i jest przewodniczącą Krakowskiego Stowarzyszenia Noszenia Dzieci. Brała udział w organizacji dwóch edycji Krakowskiego Festiwalu Chustowego. Wynosiła córkę Adę w dziesiątkach różnych chust i nosideł.   

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.